Zamknij

Celine Dion ma anoreksję? Najnowsze zdjęcia artystki zaniepokoiły jej fanów

Sylwia Wamej
03.07.2019 11:03
Celine Dion
fot. Rex Fashion/ East News

Celine Dion bardzo się zmieniła. 51-letnia gwiazda w ostatnim czasie znacznie schudła. Na Tygodniu Mody w Paryżu uwagę przyciągały jej piękne stylizacje, ale również bardzo szczupła sylwetka. Fani są zaniepokojeni wyglądem piosenkarki.

Celine Dion ma anoreksję?

Celine Dion w ostatnim czasie zapałała miłością do mody, ale też bardzo schudła. Gwiazda choć zaskakuje modnymi i kreatywnymi stylizacjami, przykuwa uwagę bardzo szczupłą figurą. Ostatnio 51-letnia gwiazda gościła na Fashion Weeku w Paryżu. Choć wyglądała bardzo dziewczęco w oryginalnej kremowej stylizacji, kreacja podkreśliła wystające obojczyki i zapadniętą klatkę piersiową. Sukienka wyeksponowała też bardzo szczupłe nogi Celine Dion. Niepokojący wygląd rodzi plotki o anoreksji. Fani są zaniepokojeni bardzo szczupłym wizerunkiem artystki, jednak ona sama podkreśla, że z taką wagą czuje się piękna, kobieca i seksowna.

Celine Dion akceptuje swoje ciało. Dementuje plotki o anoreksji?

"To, jak wyglądam to moja osobista sprawa. Wszystko co robię jest moją sprawą. Robię wszystko wyłącznie dla siebie. W takiej wersji czuję się świetnie! Obecnie jestem bardzo silna, czuję się również piękna, kobieca i seksowna" - mówiła artystka w rozmowie z "The Sun". Dodała też, że ona lubi siebie i akceptuje swoje ciało, a podsycanie plotek jest winą mediów.

"Jeśli nie mam ochoty, to nie będę o tym rozmawiać. Ja siebie lubię i akceptuję, ale nie chcę o tym rozmawiać publicznie. Po co to wyciągacie i robicie mi takie zdjęcia? Jak wam się nie podobam to nie róbcie zdjęć i nie komentujcie ich tak negatywnie. Jeśli wam się nie podobam, to po prostu zostawcie mnie w spokoju" - powiedziała.

Celine Dion w ostatnim czasie sporo przeszła i przeżyła traumę w związku ze śmiercią dwóch bliskich jej osób. Najpierw pożegnała męża, a następnie brata, który przegrał walkę z rakiem. Artystka wróciła do pracy po półrocznej przerwie.

Zagłosuj

Interesujesz się modą?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW