Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Celine Dion ma anoreksję? Najnowsze zdjęcia artystki zaniepokoiły jej fanów

03.07.2019 11:03

Celine Dion bardzo się zmieniła. 51-letnia gwiazda w ostatnim czasie znacznie schudła. Na Tygodniu Mody w Paryżu uwagę przyciągały jej piękne stylizacje, ale również bardzo szczupła sylwetka. Fani są zaniepokojeni wyglądem piosenkarki.

Celine Dion fot. Rex Fashion/ East News

Celine Dion ma anoreksję?

Celine Dion w ostatnim czasie zapałała miłością do mody, ale też bardzo schudła. Gwiazda choć zaskakuje modnymi i kreatywnymi stylizacjami, przykuwa uwagę bardzo szczupłą figurą. Ostatnio 51-letnia gwiazda gościła na Fashion Weeku w Paryżu. Choć wyglądała bardzo dziewczęco w oryginalnej kremowej stylizacji, kreacja podkreśliła wystające obojczyki i zapadniętą klatkę piersiową. Sukienka wyeksponowała też bardzo szczupłe nogi Celine Dion. Niepokojący wygląd rodzi plotki o anoreksji. Fani są zaniepokojeni bardzo szczupłym wizerunkiem artystki, jednak ona sama podkreśla, że z taką wagą czuje się piękna, kobieca i seksowna.

Celine Dion akceptuje swoje ciało. Dementuje plotki o anoreksji?

"To, jak wyglądam to moja osobista sprawa. Wszystko co robię jest moją sprawą. Robię wszystko wyłącznie dla siebie. W takiej wersji czuję się świetnie! Obecnie jestem bardzo silna, czuję się również piękna, kobieca i seksowna" - mówiła artystka w rozmowie z "The Sun". Dodała też, że ona lubi siebie i akceptuje swoje ciało, a podsycanie plotek jest winą mediów.

"Jeśli nie mam ochoty, to nie będę o tym rozmawiać. Ja siebie lubię i akceptuję, ale nie chcę o tym rozmawiać publicznie. Po co to wyciągacie i robicie mi takie zdjęcia? Jak wam się nie podobam to nie róbcie zdjęć i nie komentujcie ich tak negatywnie. Jeśli wam się nie podobam, to po prostu zostawcie mnie w spokoju" - powiedziała.

Celine Dion w ostatnim czasie sporo przeszła i przeżyła traumę w związku ze śmiercią dwóch bliskich jej osób. Najpierw pożegnała męża, a następnie brata, który przegrał walkę z rakiem. Artystka wróciła do pracy po półrocznej przerwie.

Zagłosuj

Interesujesz się modą?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń