Zamknij

Cezary Pazura pokazał zdjęcie 10-letniej córki. Okazja jest wyjątkowa

Sylwia Wamej
26.06.2019 14:01
Cezary Pazura
fot. Tricolors/ Eeast News

Cezary Pazura stara się chronić prywatność swoich dzieci i rzadko pokazuje ich twarze w mediach społecznościowych. Tym razem zrobił wyjątek i opublikował na Instagramie zdjęcie córki Amelii, która właśnie skończyła 10 lat.

Cezary Pazura pochwalił się śliczną córeczką Amelią

Cezary Pazura z obecną żoną Edytą Pazurą są rodzicami trójki dzieci. Najstarsza córka – Amelia właśnie skończyła 10 lat. Aktor bardzo rzadko pokazuje twarze swoich pociech w mediach społecznościowych, chcąc chronić ich prywatność. Ostatnio zrobił wyjątek i opublikował zdjęcie 10-letniej Amelki na Instagramie. 

„Moja Gwiazda kończy dziś 10lat! Ciągle mnie pyta, czemu na wspólnych zdjęciach zawsze jest tyłem? »Wstydzisz się mnie tato?« Właśnie , że nie! Jesteś moją dumą i chlubą! Będę się zawsze Tobą chwalił. Jesteś najlepszą córeczką na świecie! Kocham Cię Amelko! Wszystkiego Najlepszego na 10te urodziny!!! Tatuś” – napisał dumny Cezary Pazura.

Cezary Pazura: Ile ma dzieci?

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w tym oczywiście życzeń dla 10-letniej Amelki. Internauci zwrócili też uwagę na niezwykłe podobieństwo dziewczynki do jej mamy — Edyty. Cezary Pazura oprócz trójki dzieci z małżeństwa z Edytą Pazurą jest również tatą 29-letniej Anastazji z pierwszego małżeństwa.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW