Zamknij

Cezary Pazura pokazał zdjęcie najmłodszej córki Rity. Fani: "Cała mama"

Sylwia Wamej
10.10.2019 10:25
Cezary Pazura
fot. Jacek Domiński/East News

Cezary Pazura chętnie pokazuje na swoim Instagramie życie rodzinne. Tym razem opublikował urocze zdjęcie, na którym zapozował z najmłodszą córeczkę - Ritą. Fani stwierdzili, że dziewczynka to wykapana mama.

Cezary Pazura pokazał najmłodszą córeczkę Ritę

Cezary Pazura na swoim Instagramie publikuje sporo zdjęć, na których pozuje z rodziną. Ostatnio aktor pokazał najmłodszą córeczkę - Ritę. Na zdjęciu tata i córka pozują w podobnych kapeluszach, co rozbawiło fanów. Wielbiciele Cezarego Pazury zwrócili też uwagę na to, że dziewczynka to skóra zdjęta z mamy - Edyty Pazury. "Córeczka ma ewidentnie uśmiech po mamie", "jaka urocza dziewczynka", "jaka słodka", "ale słodziak ta pana córcia" - pisali wielbiciele Cezarego Pazury.

Cezary Pazura na Instagramie. Aktor publikuje zdjęcia dzieci 

Cezary Pazura nie ukrywa, że dzieci są jego oczkiem w głowie. W jednym z wywiadów opowiadał, ze pokazują z żoną Edytą życie rodzinne na tyle, na ile można. "Mamy taką zasada, że pokazujemy tyle co można. To są takie rzeczy, które człowiek chciałby pokazać, że jest fajnie, że jest super. Jedno dziecko, to jest nic. Dwójka dzieci – naprawdę jest święty spokój. Ale trójka dzieci to jest sajgon" - mówił aktor w jednej z rozmów. Cezary Pazura podkreśla, że lubi zajmować się dziećmi i pomaga swojej żonie - Edycie. "Edytka jest w tym lepsza, ale ja jej bardzo pomagam. Naprawdę staram się ją odciążać jak tylko mogę najbardziej" - opowiadał.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW