Zamknij

Cezary Pazura z żoną w "groteskowej" kampanii reklamowej

Redakcja
02.08.2017 12:55
Cezary Pazura Edyta Pazura sesja
fot. EAST NEWS

Cezary Pazura i jego żona wzięli udział w kampanii reklamowej znanej marki odzieżowej. W sieci już pojawiły się zdjęcia pary pozującej w kurtkach czy luksusowych płaszczach. Internauci nie zostawiają tego bez komentarza.

Aktor Cezary Pazura od dłuższego czasu nie może narzekać na nadmiar filmowych propozycji. Jednak zarabia na życie w inny sposób - został m.in. vlogerem. Teraz aktor, wraz z żoną, wziął udział w kampanii marketingowej odzieżowej marki Lavard. Cezary i Edyta Pazurowie pozowali do zdjęć w płaszczach, kurtkach i kożuchach. Kiedy zdjęcia pojawiły się w sieci, nie trzeba było czekać na pierwsze oceny.

Całą sesję na swoim Facebooku skomentowała Dorota Wróblewska - specjalistka od wizerunku i znawczyni mody. Stwierdziła, że rezultat jest groteskowy, a niektóre zdjęcia przypominają kadry z erotycznych filmów.

"Nie wiem kto miał taki pomysł na sesję, ale jest dość groteskowa. Zdjęcie na łóżku (w płaszczu i marynarce) wygląda jak kadr z filmu erotycznego "JESTEŚ TYLKO MOJA". Ubrań nie widać, ale pozycja jest dość zachęcająca. Kolorowe skarpeteczki Pana Pazury są jak z romantycznej komedii. Ujęcie jak kadr z katalogu reklamowego. Stylizacja z muszką w tle wygląda jak z poradnika - Wypijmy za błędy. Czego należy unikać. Jedynie bronią się zimowe stylizacje zrealizowane w "plenerze". Ogólnie kampania z retuszem wygląda jak sesja mody z wczesnych lat 90-tych" - napisała.

Niestety, podobne opinie miało wielu internautów. Tandeta, kicz, sztuczność, koszmar, antypromocja - to wybrane z wielu określeń na temat sesji Cezarego i Edyty Pazurów.

Faktycznie jest tak źle? Zobaczcie zdjęcia!

Na szczęście Wróblewska komentuje samą sesję, a nie udział Edyty i Czarka. "Jeżeli chodzi o modeli to para zagrała zawodowo. Na stojąco i na leżąco" - dodaje z przymrużeniem oka.

RadioZET.pl/SA