Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Cezary Pazura z żoną w "groteskowej" kampanii reklamowej

02.08.2017 12:55

Cezary Pazura i jego żona wzięli udział w kampanii reklamowej znanej marki odzieżowej. W sieci już pojawiły się zdjęcia pary pozującej w kurtkach czy luksusowych płaszczach. Internauci nie zostawiają tego bez komentarza.

Cezary Pazura Edyta Pazura sesja fot. EAST NEWS

Aktor Cezary Pazura od dłuższego czasu nie może narzekać na nadmiar filmowych propozycji. Jednak zarabia na życie w inny sposób - został m.in. vlogerem. Teraz aktor, wraz z żoną, wziął udział w kampanii marketingowej odzieżowej marki Lavard. Cezary i Edyta Pazurowie pozowali do zdjęć w płaszczach, kurtkach i kożuchach. Kiedy zdjęcia pojawiły się w sieci, nie trzeba było czekać na pierwsze oceny.

Całą sesję na swoim Facebooku skomentowała Dorota Wróblewska - specjalistka od wizerunku i znawczyni mody. Stwierdziła, że rezultat jest groteskowy, a niektóre zdjęcia przypominają kadry z erotycznych filmów.

"Nie wiem kto miał taki pomysł na sesję, ale jest dość groteskowa. Zdjęcie na łóżku (w płaszczu i marynarce) wygląda jak kadr z filmu erotycznego "JESTEŚ TYLKO MOJA". Ubrań nie widać, ale pozycja jest dość zachęcająca. Kolorowe skarpeteczki Pana Pazury są jak z romantycznej komedii. Ujęcie jak kadr z katalogu reklamowego. Stylizacja z muszką w tle wygląda jak z poradnika - Wypijmy za błędy. Czego należy unikać. Jedynie bronią się zimowe stylizacje zrealizowane w "plenerze". Ogólnie kampania z retuszem wygląda jak sesja mody z wczesnych lat 90-tych" - napisała.

Niestety, podobne opinie miało wielu internautów. Tandeta, kicz, sztuczność, koszmar, antypromocja - to wybrane z wielu określeń na temat sesji Cezarego i Edyty Pazurów.

Faktycznie jest tak źle? Zobaczcie zdjęcia!

Na szczęście Wróblewska komentuje samą sesję, a nie udział Edyty i Czarka. "Jeżeli chodzi o modeli to para zagrała zawodowo. Na stojąco i na leżąco" - dodaje z przymrużeniem oka.

RadioZET.pl/SA

Oceń