Zamknij

Chylińska kontra Foremniak, czyli konflikt na planie "Mam talent"?

Redakcja
03.08.2017 15:42
Mam talent
fot. EAST NEWS

Czy Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak nie dogadują się ze sobą na planie "Mam talent"? Pojawiają się doniesienia o tym, że współpraca niezbyt się paniom układa.

Jak informuje "Rewia" między Agnieszką Chylińską a Małgorzatą Foremniak na planie "Mam talent" często dochodziło do różnych spięć. Choć panie utrzymują, że darzą się sympatią a producentka programu zapewnia, że kiedy spotkały się tuż przed rozpoczęciem nagrań kolejnego sezonu programu, mocno się uściskały, to jednak może być nieco inaczej

Osoba pracująca przy produkcji zauważa, że sygnalizowana wzajemna sympatia to raczej dobra mina do złej gry, bo obydwie gwiazdy mają całkiem inne charaktery i co innego im się podoba. Kiedy przychodzi do ocen uczestników padają z ich ust ostre słowa i niekiedy jedna na drugą się obraża. Wystarczy jedno nieprzemyślane słowo, by atmosfera stała się gęsta.

Poza tym, że relacje między Chylińską i Foremniak na planie są pełne spięć, to jeszcze cierpi na tym produkcja. Osoba z planu, na którą powołuje się "Rewia", przyznaje, że z powodu niesnasek często ogłaszane są nieplanowane przerwy, przez co nagrania się przeciągają. Na szczęście wiele nerwowych sytuacji potrafi rozładować trzeci juror - Agustin Egurrola. Co ciekawe, pojawiły się plotki, które sugerują, że pomiędzy nim a Foremniak jest coś więcej, niż przyjaźń.

Jesteśmy ciekawi, jak przebiegać będą dalsze odcinki programu. Wiadomo, że w odcinkach castingowych wszystko jest pod kontrolą, ale w tych na żywo wiele może się wydarzyć.

RadioZET.pl/WP/SA