Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ciężarna Monica Jac Jagaciak pochwaliła się pięknym zdjęciem. Polska top modelka w zaawansowanej ciąży

24.06.2019 13:39

Monika Jac Jagaciak niebawem zostanie mamą. 25-letnia modelka opublikowała na Instagramie czarno-białe zdjęcie w zaawansowanej ciąży, na którym pozuje nago. Modelka jest dumna ze swojego ciała.

Monika Jagaciak fot. Rex Features/ East News

Monika Jagaciak w ciążowej sesji nago

Monika Jac Jagaciak to kolejna gwiazda po m.in. Joannie Krupie, Agnieszce Kaczorowskiej i Natalii Klimas, która wkrótce zostanie mamą. 25-letnia gwiazda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym zapozowała nago. Monika jest już w zaawansowanej ciąży i lada moment przywita na świecie ze swoim mężem serbskim fotografem Branislawem Jankicem pierwsze dziecko – córeczkę. 25-letnia modelka, która zdecydowała się na nagą sesję, podkreśliła, że nigdy dotąd nie była tak dumna ze swojego ciała.

Nigdy nie byłam bardziej dumna z mojego ciała, rozstępów i wzrostu” – napisała obok zdjęcia. Pod fotografią posypały się komentarze fanów, również modelek z branży. Gratulacje złożyły Polce m.in. Caroline Brasch, Alessandra Ambrosio oraz Joan Smalls.

Monika Jagaciak. Kariera 25-letniej polskiej modelki

Monika Jagaciak międzynarodową karierę modelki rozpoczęła w 2007 roku, gdy została twarzą marki Hermes. Dwa lata później została gwiazdą jesiennej kampanii Calvina Kleina. Z kolei w 2010 roku Fashion TV ogłosił Jagaciak najlepszą modelką sezonu. W 2010 roku jako jedyna szesnastolatka na świecie wzięła udział w kampanii kosmetycznej Chanel. W 2011 roku była twarzą najnowszego zapachu YSL – Saharienne. Pojawiła się także w lookbookach Prady i Maison Michel. W 2015 roku została Aniołkiem Victoria's Secret.

RadioZEt.pl/ SW

Oceń