Zamknij

Ciężarna Monica Jac Jagaciak pochwaliła się pięknym zdjęciem. Polska top modelka w zaawansowanej ciąży

Sylwia Wamej
24.06.2019 13:39
Monika Jagaciak
fot. Rex Features/ East News

Monika Jac Jagaciak niebawem zostanie mamą. 25-letnia modelka opublikowała na Instagramie czarno-białe zdjęcie w zaawansowanej ciąży, na którym pozuje nago. Modelka jest dumna ze swojego ciała.

Monika Jagaciak w ciążowej sesji nago

Monika Jac Jagaciak to kolejna gwiazda po m.in. Joannie Krupie, Agnieszce Kaczorowskiej i Natalii Klimas, która wkrótce zostanie mamą. 25-letnia gwiazda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym zapozowała nago. Monika jest już w zaawansowanej ciąży i lada moment przywita na świecie ze swoim mężem serbskim fotografem Branislawem Jankicem pierwsze dziecko – córeczkę. 25-letnia modelka, która zdecydowała się na nagą sesję, podkreśliła, że nigdy dotąd nie była tak dumna ze swojego ciała.

Nigdy nie byłam bardziej dumna z mojego ciała, rozstępów i wzrostu” – napisała obok zdjęcia. Pod fotografią posypały się komentarze fanów, również modelek z branży. Gratulacje złożyły Polce m.in. Caroline Brasch, Alessandra Ambrosio oraz Joan Smalls.

Monika Jagaciak. Kariera 25-letniej polskiej modelki

Monika Jagaciak międzynarodową karierę modelki rozpoczęła w 2007 roku, gdy została twarzą marki Hermes. Dwa lata później została gwiazdą jesiennej kampanii Calvina Kleina. Z kolei w 2010 roku Fashion TV ogłosił Jagaciak najlepszą modelką sezonu. W 2010 roku jako jedyna szesnastolatka na świecie wzięła udział w kampanii kosmetycznej Chanel. W 2011 roku była twarzą najnowszego zapachu YSL – Saharienne. Pojawiła się także w lookbookach Prady i Maison Michel. W 2015 roku została Aniołkiem Victoria's Secret.

RadioZEt.pl/ SW