Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Colin Farrell nie do poznania. Gwiazdor sporo przytył. Co się stało?

14.10.2019 11:22

Colin Farrell jeszcze kilka miesięcy temu zachwycał świetną formą na premierze filmu „Dumbo”. Na najnowszych zdjęciach aktora ciężko jednak rozpoznać. Gwiazdor znacznie przytył, a na fotografiach wygląda na zaniedbanego.

Collin Farrell fot. Rex Features/ East News

Colin Farrell jest nie do poznania

Colin Farrell uważany był za jednego z najprzystojniejszych aktorów Hollywood. Jeszcze kilka miesięcy temu na premierze „Dumbo” był w świetnej formie. Najnowsze zdjęcia sugerują, że z gwiazdorem nie jest najlepiej. 43-letni Colin sporo przytył w ostatnim czasie. Pokaźna broda i znoszone ubrania sprawiają wrażenie, jakby aktor był mocno zaniedbany. Jednak być może taki wizerunek wiąże się z przygotowaniami do roli.

Colin Farrell od lat ma problemy z alkoholem i narkotykami

Tajemnicą jednak nie jest, że Colin Farrell od lat ma problemy z alkoholem, środkami przeciwbólowymi i narkotykami. W kwietniu 2018 roku artysta trafił na odwyk. Aktor zgłosił się na dwumiesięczne leczenie w klinice w Meadows w Arizonie. W jednym z wywiadów podkreślał, że w pewnym momencie przerosła go popularność i sukces. Kiedyś żyłem od imprezy do imprezy i prawie nie trzeźwiałem. Na zabawie spędziłem kilkanaście lat życia, balując za trzech. Teraz stwierdzam, że miałem wielkie szczęście, że wyszedłem z tego cało. Był taki moment, że praca i życie prywatne zlały mi się w jedną wielką imprezę. Na szczęście mam to już za sobą – mówił Colin.

Aktor kilka lat temu związany był z Alicją Bachledą-Curuś. Owocem ich miłości jest syn Henry Tadeusz. Mimo że para od dawna nie jest już razem, ma ze sobą bardzo dobre relacje. W wywiadach byli zakochani zawsze wypowiadają się wobec siebie z szacunkiem.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

RadioZEt.pl/SW

Oceń