Zamknij

Colin Farrell nie do poznania. Gwiazdor sporo przytył. Co się stało?

Sylwia Wamej
14.10.2019 11:22
Collin Farrell
fot. Rex Features/ East News

Colin Farrell jeszcze kilka miesięcy temu zachwycał świetną formą na premierze filmu „Dumbo”. Na najnowszych zdjęciach aktora ciężko jednak rozpoznać. Gwiazdor znacznie przytył, a na fotografiach wygląda na zaniedbanego.

Colin Farrell jest nie do poznania

Colin Farrell uważany był za jednego z najprzystojniejszych aktorów Hollywood. Jeszcze kilka miesięcy temu na premierze „Dumbo” był w świetnej formie. Najnowsze zdjęcia sugerują, że z gwiazdorem nie jest najlepiej. 43-letni Colin sporo przytył w ostatnim czasie. Pokaźna broda i znoszone ubrania sprawiają wrażenie, jakby aktor był mocno zaniedbany. Jednak być może taki wizerunek wiąże się z przygotowaniami do roli.

Colin Farrell od lat ma problemy z alkoholem i narkotykami

Tajemnicą jednak nie jest, że Colin Farrell od lat ma problemy z alkoholem, środkami przeciwbólowymi i narkotykami. W kwietniu 2018 roku artysta trafił na odwyk. Aktor zgłosił się na dwumiesięczne leczenie w klinice w Meadows w Arizonie. W jednym z wywiadów podkreślał, że w pewnym momencie przerosła go popularność i sukces. Kiedyś żyłem od imprezy do imprezy i prawie nie trzeźwiałem. Na zabawie spędziłem kilkanaście lat życia, balując za trzech. Teraz stwierdzam, że miałem wielkie szczęście, że wyszedłem z tego cało. Był taki moment, że praca i życie prywatne zlały mi się w jedną wielką imprezę. Na szczęście mam to już za sobą – mówił Colin.

Aktor kilka lat temu związany był z Alicją Bachledą-Curuś. Owocem ich miłości jest syn Henry Tadeusz. Mimo że para od dawna nie jest już razem, ma ze sobą bardzo dobre relacje. W wywiadach byli zakochani zawsze wypowiadają się wobec siebie z szacunkiem.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW