Zamknij

Colin Firth rozstał się z żoną po 22 latach. Para wydała oświadczenie

Patrycja Chudolińska
13.12.2019 20:49
Colin Firth
fot. SplashNews.com/East News

Colin Firth potwierdził informację o rozstaniu z żoną Livią. Filmowy pan Darcy wystosował do mediów oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Colin Firth i Livia Giuggioli ogłosili rozstanie. Para była razem ponad 22 lata, a przez ten czas media wielokrotnie informowały o kryzysach w ich relacji. Choć wydawało się, że filmowemu Darcy'emu z "Dumy i uprzedzenia" udało się uspokoić sytuację, teraz do ich fanów dotarła bardzo smutna wiadomość.

- Colin i Livia Firth rozstali się. Utrzymują bliską przyjaźń i pozostają zjednoczeni w miłości do swoich dzieci. Uprzejmie proszą o prywatność. Nie będzie dalszych komentarzy - brzmi oświadczenie opublikowane w mediach.

Colin i Livia chcą rozstać się w spokoju, nie zwracając na siebie uwagi dziennikarzy.

Żona Colina Firtha miała romans

W 2015 roku po raz pierwszy doszło do separacji pary. Rozstanie trwało ponad rok i było spowodowane niewiernością małżonki Colina. W 2018 roku zgodnie poinformowali, że kryzys został zażegnany, a mąż wybaczył Livii zdradę z Marco Brancaccią. Dodatkowo to właśnie dla ukochanej aktor nauczył się języka włoskiego i zdobył obywatelstwo w jej ojczyźnie.

Colin i Livia Firth mają dwójkę dzieci: 18-letniego Lukę oraz 16-letniego Matteo. Nie wiadomo, jaki jest obecny powód rozstania małżonków.

Zagłosuj

Lubisz filmy z Colinem Firthem?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh