Zamknij

Córka Adama Małysza ma już 20 lat. Tak dziś wygląda

Redakcja
23.08.2017 14:54
Karolina Małysz
fot. EAST NEWS

Adam Małysz jest najbardziej znanym polskim skoczkiem narciarskim. W latach 90. jego karierę i życie prywatne śledzili wszyscy. Tymczasem jego córka, Karolina, ma już prawie 20 lat. Jak dziś wygląda?

Córka Adama Małysza, Karolina, już ponad dwa lata temu założyła profil na Instagramie. Nie była tam jednak zbyt aktywna i tylko co jakiś czas publikowała zdjęcia, co może mieć związek z przykrymi doświadczeniami. Chodziło o stalking. "4 lata niepotrzebnego stresu, zamieszania, nieporozumień... które stwarzała w naszej rodzinie, wśród bliższych i dalszych znajomych (zakładanie naszych fałszywych profili na portalach społecznościowych, wypisywanie jakoby "w naszym imieniu" do innych, wypisywanie do nas z fałszywych kont "znajomych", bombardowanie nas milionami wiadomości bezsensownych treści, kończących się zazwyczaj wulgaryzmami i straszeniem)" - pisała o tym wtedy Izabela Małysz, która wraz ze swoim mężem przez cały czas broniła bezpieczeństwa swojej córki.

Wygląda na to, że Karolina, która - jak sama przyznaje - jest osobą raczej nieśmiałą, zaczęła chętniej udzielać się w sieci. Od kilku miesięcy jednak na jej instagramowym koncie regularnie pojawiają się fotki - i być może to z tego powodu córka sławnego polskiego skoczka narciarskiego budzi coraz większe zainteresowanie. Wiele lat temu cała Polska zobaczyła ją na zdjęciach z zimowej rodzinnej sesji Małyszów w Wiśle. Urocza, kilkuletnia wtedy blond dziewczynka ze zdjęć dziś ma już prawie 20 lat i zmieniła się nie do poznania.

Czy jest podobna do taty? Oceńcie sami!

Karolina Małysz ukończyła Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Wiśle. Sporo podróżuje po świecie, ale nie ujawnia zbyt wielu szczegółów na temat swojego życia.

RadioZET.pl/SA