Córka Agnieszki Sienkiewicz skończyła 3 lata. Aktorka opublikowała wzruszający wpis i zdjęcia

10.04.2019 12:38

Agnieszka Sienkiewicz zamieściła w sieci wzruszający wpis i zdjęcia. Córeczka aktorki – Zofia, skończyła niedawno 3 lata. Aktorka pochwaliła się też tortem, który specjalnie na urodziny córki przygotowała sama.

Agnieszka Sienkiewicz świętowała urodziny córeczki fot. Instagram.com/ Agnieszka Sienkiewicz

Agnieszka Sienkiewicz świętuje urodziny córeczki Zosi

Agnieszka Sienkiewicz wkrótce zostanie mamą po raz drugi. Tymczasem aktorka świętowała niedawno urodziny trzyletniej córeczki – Zosi. Agnieszka zamieściła z tej okazji krótki, ale wzruszający wpis. „3 lata największej miłości, radości, wyzwań!!!!!! Dziś przepełnia mnie wdzięczność. Dziękuję córeczko i dziękuje Mężu” – napisała aktorka na Instagramie.

Aktorka pokazała zdjęcia z urodzinowego przyjęcia córeczki

Agnieszka opublikowała też fotki z urodzinowego przyjęcia córeczki, na którym nie zabrakło baloników i oczywiście urodzinowego tortu.

„Postanowiłam sobie, że tort na urodziny będę zawsze robiła sama.  I chociaż słabo mi to wychodzi, to tak robiła moja mama( przyznaje, trochę lepiej i to było cudowne. Oczywiście istnieje duże prawdopodobieństwo, że moje dziecko któregoś dnia powie, że jej torty są zawsze najbrzydsze i wyślę mnie do cukierni( z roku na rok widzę, że branża »torciarska« nieźle się rozwija, to bez walki się nie poddam” żartowała aktorka na swoim Instagramie.

3-letnia Zofia jest owocem miłości Agnieszki i jej męża Mikołaja Gauera. Już niebawem ich rodzina się powiększy. Aktorka za kilka miesięcy znów zostanie mamą.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Oblicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW

Oceń