Zamknij

Córka Agnieszki Sienkiewicz skończyła 3 lata. Aktorka opublikowała wzruszający wpis i zdjęcia

Sylwia Wamej
10.04.2019 12:38
Agnieszka Sienkiewicz świętowała urodziny córeczki
fot. Instagram.com/ Agnieszka Sienkiewicz

Agnieszka Sienkiewicz zamieściła w sieci wzruszający wpis i zdjęcia. Córeczka aktorki – Zofia, skończyła niedawno 3 lata. Aktorka pochwaliła się też tortem, który specjalnie na urodziny córki przygotowała sama.

Agnieszka Sienkiewicz świętuje urodziny córeczki Zosi

Agnieszka Sienkiewicz wkrótce zostanie mamą po raz drugi. Tymczasem aktorka świętowała niedawno urodziny trzyletniej córeczki – Zosi. Agnieszka zamieściła z tej okazji krótki, ale wzruszający wpis. „3 lata największej miłości, radości, wyzwań!!!!!! Dziś przepełnia mnie wdzięczność. Dziękuję córeczko i dziękuje Mężu” – napisała aktorka na Instagramie.

Aktorka pokazała zdjęcia z urodzinowego przyjęcia córeczki

Agnieszka opublikowała też fotki z urodzinowego przyjęcia córeczki, na którym nie zabrakło baloników i oczywiście urodzinowego tortu.

„Postanowiłam sobie, że tort na urodziny będę zawsze robiła sama.  I chociaż słabo mi to wychodzi, to tak robiła moja mama( przyznaje, trochę lepiej i to było cudowne. Oczywiście istnieje duże prawdopodobieństwo, że moje dziecko któregoś dnia powie, że jej torty są zawsze najbrzydsze i wyślę mnie do cukierni( z roku na rok widzę, że branża »torciarska« nieźle się rozwija, to bez walki się nie poddam” żartowała aktorka na swoim Instagramie.

3-letnia Zofia jest owocem miłości Agnieszki i jej męża Mikołaja Gauera. Już niebawem ich rodzina się powiększy. Aktorka za kilka miesięcy znów zostanie mamą.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

Oblicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW