Zamknij

Córka Angeliny i Brada przejdzie korektę płci? Zaczęła kurację hormonalną

Redakcja
03.07.2017 12:50
Shiloh jolie-Pitt
fot. ons.pl

Shiloh Jolie-Pitt już jako kilkuletnie dziecko wolała wyglądać bardziej na chłopca, niż dziewczynkę. Angelina i Brad akceptowali takie zachowanie córki. Okazuje się, że w doniesieniach sprzed lat, że Shiloh chce być chłopcem, może być sporo prawdy. Podobno dziewczynka rozpoczęła kurację hormonalną, która może być wstępem do przyszłej korekty płci. Ile w tym prawdy?

Najstarsza biologiczna córka Jolie i Pitta już od dawna zachowuje się i wygląda jak chłopiec. Nosi chłopięcą fryzurę, stroni od typowo dziewczęcych ubrań czy dodatków. Niemal trzy lata temu rodzice udali się z Shiloh do psychologa, by zasięgnąć jego porady. Jak informowały wtedy media, już jako 9-latka córka aktorskiej pary mówiła, że chce być chłopcem. Angelina akceptowała potrzeby dziecka i przyznała, że Shiloh może być taka, jaka chce.

Teraz pojawiły się doniesienia, że dziewczynka rozpoczyna kurację hormonalną, będącą wstępnym etapem w przyszłej korekcie płci. Poinformowało o tym wiele zagranicznych mediów, które powołują się w swych artykułach na agencję AFP. Doniesienia te wywołały prawdziwą burzę w internecie. Nie po raz pierwszy zresztą Jolie i Pitt zostali skrytykowani za swoją postawę wobec ich córki, bo negatywne komentarze pojawiały się już od dawna.

Okazuje się jednak, że to burza w szklance wody. Agencja AFP wydała oświadczenie, w którym zaprzecza, by była źródłem podobnych informacji. Co więcej, zażądała od mediów, które w tej sprawie się na nią powołały, by usunęły jakiekolwiek wzmianki, że sensacyjne wieści pochodzą od niej.

RadioZET.pl/SA