Zamknij

Córka Izabeli Scorupco i Mariusza Czerkawskiego skończyła 22 lata. Jak dziś wygląda?

Sylwia Wamej
17.09.2019 16:23
Izabella Scorupco
fot. Piotr Fotek/Reporter/East News

Julia Scorupco to córka Izabelli Scorupco i Mariusza Czerkawskiego. Latorośl sławnych rodziców skończyła właśnie 22 lata. Jak dziś wygląda?

Julia Scorupco obchodzi urodziny. Córka Izabelli Scorupco kończy 22 lata

Julia Scorupco skończyła 22 lata. Córka Izabelli Scorupco i Mariusza Czerkawskiego obchodzi urodziny. Latorośl znanych rodziców jak większość jej rówieśników jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i często publikuje zdjęcia. Julia pochwaliła się niedawno, że właśnie obchodzi swoje 22. urodziny. Urodę z pewnością Julia odziedziczyła po słynnej mamie, co zresztą słusznie zauważyli internauci.

Julia Scorupco: Owoc miłości Izabelli Scorupco i Mariusza Czerkawskiego

22-letnia Julia jest owocem miłości ze związku Izabelli Scorupco i Mariusza Czerkawskiego. Po rozwodzie z byłym hokeistą Izabella związała się z Jeffrey'em Reymondem. W 2003 roku para przywitała na świecie syna - Jakoba. Ich związek rozpadł się definitywnie cztery lata temu. Aktualnie Izabella Scorupco jest szczęśliwa u boku Karla Rosengrena. Zakochani mieszkają w Los Angeles razem z dziećmi Izabelli. Internauci komentując wspólne zdjęcia Julii i słynnej mamy - Izabelli zwracają uwagę na podobieństwo i podkreślają, że bardziej wyglądają jak siostry, a nie jak mama i córka.

Zagłosuj

Obchodzisz urodziny?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW