Zamknij

Córka Kasi Kowalskiej pochwaliła się zdjęciem z młodszym bratem. Fani. „Bliźniaki”

Sylwia Wamej
19.09.2019 11:39
Ola Kowalska
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Córka Kasi Kowalskiej – Ola opublikowała urocze zdjęcie z młodszym bratem – Ignacym. To pierwsze ich wspólne zdjęcie na profilu Oli. Internauci podkreślają wyjątkowe podobieństwo między rodzeństwem.

Córka Kasi Kowalskiej pokazała urocze zdjęcie z młodszym bratem

Córka Kasi Kowalskiej – Ola jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio 22-letnia latorośl znanej piosenkarki opublikowała urocze zdjęcia z młodszym bratem – Ignacym. Rodzeństwo wygląda razem bardzo uroczo, choć 11-letni syn Kasi Kowalskiej na zdjęciu pokazał się wcale nie z takiej grzecznej strony. Fani zwrócili uwagę, że chłopiec pokazał środkowy palec. A ten palec u brata to tak świadomie – podkreśliła jedna z internautek. Pod zdjęciem nie zabrakło ciepłych komentarzy fanów. Niektórzy z nich zauważyli wyjątkowe podobieństwo między rodzeństwem. Bliźniaki, śliczne – pisali internauci.

Ola Kowalska wygrała z ojcem walkę o alimenty

Ola Kowalska postanowiła złagodnieć, przynajmniej w mediach społecznościowych. Coraz rzadziej publikuje prowokujące zdjęcia, choć wciąż jest wierna awangardowej modzie, co widać zresztą w jej stylizacjach. W ostatnim czasie głośno było również o Oli w kontekście jej ojca – Kostka Joriadisa. Córka Kasi Kowalskiej wygrała z nim walkę w sądzie o zaległe alimenty. 22-letnia Ola w wywiadach wypowiada się o ojcu w dość niepochlebnych słowach.

Podobno, gdy byłam mała, odwiedzał mnie u dziadków. Potem przestał. Nigdy za nim nie tęskniłam. Nigdy nie czułam potrzeby bycia z nim. Mama powiedziała jasno, że jeżeli chcę, mogę się z nim spotykać. Spróbowałam raz. Uciekłam po trzech minutach. Dziadek pokazał mi, że jak się jest dziadkiem, ojcem, rodzicem to się przychodzi i się stara. A to jest koleś, który się nie starał. Nie dostałam od niego nawet kartki z życzeniami. Nie dostałam nic – mówiła Ola Kowalska w rozmowie z magazynem „Viva!”.

Zagłosuj

Masz rodzeństwo?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW