Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Córka Kasi Kowalskiej pokazała się bez makijażu. Wygląda jak kopia słynnej mamy

02.07.2019 13:32

Ola Kowalska lubi bawić się modą. Córka Kasi Kowalskiej nie stroni od kolorowych stylizacji i mocnych makijaży. Tym razem na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie w bardzo delikatnym wydaniu. Na fotografii wygląda niemal tak samo jak słynna mama.

Ola Kowalska fot. Instagram.com/ Ola Kowalska

Ola Kowalska jak kopia słynnej mamy – Kasi Kowalskiej

Ola Kowalska do tej pory chętnie pokazywała na Instagramie kolorowy, ale i odważny wizerunek. Córka Kasi Kowalskiej, która lubi eksperymentować z modą, chętnie prezentowała się w sexy stylizacjach, odsłaniających ciało. Czyżby nieco zmieniła image? Wszystko na to wskazuje, bo na jej instagramowym profilu pojawiła się fotografia, na której Ola zapozowała w delikatnej odsłonie. Niemal bez makijażu, grzywce i wyprostowanych długich włosach Ola wygląda jak kopia słynnej mamy. Fani szybko zauważyli uderzające podobieństwo. Nie zabrakło też komentarzy w stylu „piękna” czy „śliczna”.

Ola Kowalska wygrała walkę o alimenty

Kasia Kowalska nieraz podkreślała w wywiadach, że jej córka to niespokojny duch. „Ma w sobie gen prowokacji, jest pyskata i nie boi się walczyć o swoje” – mówiła słynna mama. Oli Kowalskiej udało się wygrać walkę w sądzie o zaległe alimenty z ojcem Kostkiem Joriadisem. 22-letnia Ola Kowalska w mediach społecznościowych nie stroniła od prowokacji. Chętnie publikowała zdjęcia w przesadzonych stylizacjach oraz odważne zdjęcia w towarzystwie swojego chłopaka.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń