Zamknij

Córka Kasi Kowalskiej pokazała się bez makijażu. Wygląda jak kopia słynnej mamy

Sylwia Wamej
02.07.2019 13:32
Ola Kowalska
fot. Instagram.com/ Ola Kowalska

Ola Kowalska lubi bawić się modą. Córka Kasi Kowalskiej nie stroni od kolorowych stylizacji i mocnych makijaży. Tym razem na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie w bardzo delikatnym wydaniu. Na fotografii wygląda niemal tak samo jak słynna mama.

Ola Kowalska jak kopia słynnej mamy – Kasi Kowalskiej

Ola Kowalska do tej pory chętnie pokazywała na Instagramie kolorowy, ale i odważny wizerunek. Córka Kasi Kowalskiej, która lubi eksperymentować z modą, chętnie prezentowała się w sexy stylizacjach, odsłaniających ciało. Czyżby nieco zmieniła image? Wszystko na to wskazuje, bo na jej instagramowym profilu pojawiła się fotografia, na której Ola zapozowała w delikatnej odsłonie. Niemal bez makijażu, grzywce i wyprostowanych długich włosach Ola wygląda jak kopia słynnej mamy. Fani szybko zauważyli uderzające podobieństwo. Nie zabrakło też komentarzy w stylu „piękna” czy „śliczna”.

Ola Kowalska wygrała walkę o alimenty

Kasia Kowalska nieraz podkreślała w wywiadach, że jej córka to niespokojny duch. „Ma w sobie gen prowokacji, jest pyskata i nie boi się walczyć o swoje” – mówiła słynna mama. Oli Kowalskiej udało się wygrać walkę w sądzie o zaległe alimenty z ojcem Kostkiem Joriadisem. 22-letnia Ola Kowalska w mediach społecznościowych nie stroniła od prowokacji. Chętnie publikowała zdjęcia w przesadzonych stylizacjach oraz odważne zdjęcia w towarzystwie swojego chłopaka.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW