Zamknij

Córka Michała Wiśniewskiego ma 13 lat. Tak dziś wygląda Fabienne

Redakcja
04.07.2017 12:27
Fabienne Wiśniewska tak dziś wygląda córka Michała
fot. ons.pl

Fabienne Wiśniewska, córka Michała Wiśniewskiwego i Mandaryny, ma już 13 lat. Zainteresowanie rodziną wokalisty Ich Troje od kilku lat znacznie osłabło, więc kiedy Michał opublikował na Instagramie fotkę z najstarszą córką, wywołał spore zaskoczenie. Mała Fabienne bardzo się przez lata zmieniła. Tak dziś wygląda.

Córka Michała Wiśniewskiego i Marty Wiśniewskiej jest już nastolatką. 13-letnia Fabienne pojawiła się kilka miesięcy temu w telewizji, gdzie razem ze swoją mamą gościła w programie śniadaniowym, ale od tamtej pory sporo zmieniło się w jej wyglądzie. Widać to na najnowszej fotce Michała. Wokalista pokazał na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje razem z córką. Dziewczyna zmieniła fryzurę i zdecydowała się na warkoczyki zaplecione na całej głowie. Dotąd nosiła proste, gładkie włosy.

Tak dziś wygląda:

Fabienne Wiśniewska urodziła się w 2003 roku i jest drugim dzieckiem Michała i Marty (mają też syna Xaviera). Nastolatka zupełnie jak jej mama interesuje się tańcem i niedawno uczestniczyła konkursie grup tanecznych w Wałbrzychu. Od niedawna dzieli się tym, co się u niej dzieje na Instagramie.

Do kogo jest bardziej podobna - do Michała czy Marty?

RadioZET.pl/SA