Zamknij

Cristiano Ronaldo planuje ślub?

Redakcja
25.01.2017 11:11
Cristiano Ronaldo planuje ślub?

Cristiano Ronaldo chce się ustatkować i wziąć ślub. Takimi informacjami podzielili się dziennikarze portugalskiego tabloidu „Correio da Manha". Ponoć król strzelców ubiegłoroczonej edycji Ligi Mistrzów chce poślubić swoją obecną partnerkę Georginę Rodriguez.  

– Ronaldo po zaledwie czterech miesiącach związku myśli o wspólnym dziecku z Georginą Rodriguez. Para bardzo poważnie rozważa także ślub, ale nie wcześniej niż w 2018 roku – czytamy w portugalskim tabloidzie.

Ronaldo na randce z nową dziewczyną. Założył perukę

Według doniesień mediów, Georgina bardzo spodobała się wszystkim bliskim piłkarza. Cristianio Jr uwielbia spędzać z nią czas, a mama piłkarza Realu Madryt, która nigdy nie darzyła sympatią wybranek syna, także polubiła piękną modelkę. 

Przypomnijmy, że Ronaldo i Rodriguez po raz pierwszy razem widziani byli pod koniec listopada zeszłego roku, gdy wybrali się na wycieczkę do Disneylandu pod Paryżem. Potem można było ich oglądać na meczu Realu i w trakcie gali FIFA, gdzie piłkarz odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza 2016 roku.

Czy rzeczywiście Cristiano Ronaldo zdecyduje się oświadczyć portugalskiej modelce? O wszystkich szczegółach będziemy na pewno informować na bieżąco. Jeśli wierzyć doniesieniom portugalskich mediów, w następnym roku może czekać nas iście królewski ślub.

RadioZET.pl/SI