Zamknij

Curvy Supermodel: castingi do programu trwają

Redakcja
30.01.2017 15:12
Curvy Supermodel: castingi do programu trwają
fot. Curvy Supermodel

Trwają zgłoszenia i castingi do pierwszego polskiego show o modelkach plus size - "Curvy Supermodel". Nowy program Polsatu na antenie już wiosną. Jak zgłosić się do udziału w tym show?

Celem polskiej wersji "Curvy Supermodel" jest wyłonienie najlepszej modelki w rozmiarze XL. Uczestniczki programu wykonywać będą przeróżne zadania: aktorskie, sportowe czy taneczne. Będzie też próba swoich sił w reklamie telewizyjnej. To, w jaki sposób wypadną w poszczególnych zadaniach, będzie decydować o tym czy przejdą, czy nie. Nie zabraknie też takich zadań, w których uczestniczkom przyjedzie zmierzyć się ze swoimi słabościami czy niezbyt miłymi sytuacjami z przeszłościW programie początkującym modelkom pomagać będą jurorzy, którzy odgrywać będą jednocześnie kilka ról: będą prowadzącymi, członkami jury oraz ekspertami i mentorami uczestniczek. W kolejnych odcinkach występować będą także goście - eksperci z danych dziedzin, związanych z tematem danego odcinka. Cały program liczył będzie 10 części.

"Curvy Supermodel": zgłoszenia

Zgłoszenia do udziału w programie nadal trwają. Zgłaszać się można mailowo (modelka@rochstar.pl), a do castingu zapraszane są kobiety noszące rozmiar co najmniej 42, o wzroście minimum 170 cm i mieszczące się w przedziale wiekowym od 18 do 28 lat. "Udowodnij, że piękno nie ma rozmiaru" - głosi hasło programu.

Czy "Curvy Supermodel" w Polsacie stanie się hitem takim jak "Top Model" emitowany w telewizji TVN?

RadioZET.pl/SA