Zamknij

Dance Dance Dance 2: znamy skład jury. W roli jurorki zadebiutuje Anna Mucha

Piotr Krajewski
07.02.2020 16:43
Dance Dance Dance 2 skład JURY znamy nazwiska wszystkich jurorów
fot. mat. prasowe

„Dance Dane Dance 2” startuje już 29 lutego. W trakcie drugiej edycji tanecznego show TVP2 pojawi się nowa jurorka. W jury programu zasiądą Ida Nowakowska, Robert Kupisz i debiutująca w tej roli Anna Mucha. Widzowie zobaczą również Roberta Karpowicza z Radia ZET, który będzie przeprowadzał wywiady za kulisami.

Pierwsza edycja „Dance Dance Dance”, którą wygrali Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, okazała się wielkim sukcesem. Od 29 lutego widzowie ponownie będą mogli oglądać zmagania duetów próbujących wiernie odwzorować choreografie z najbardziej znanych klipów.

W drugiej edycji programu zatańczą: Katarzyna Stankiewicz z siostrą Anią, prezenterzy Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz znani jako Fit Lovers, aktorzy Anna Karczmarczyk z Mateuszem Łapką oraz dwa męskie duety - aktorzy Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański oraz bracia akrobaci Rafał i Krzysztof Jonkisz.

W tym sezonie efekty wielogodzinnych treningów uczestników ocenią: międzynarodowa tancerka i aktorka Ida Nowakowska, projektant mody Robert Kupisz, który przez ponad 20 lat był tancerzem i choreografem odnoszącym sukcesy w Polsce i za granicą, a także debiutująca w roli jurorki aktorka Anna Mucha.

Wydało się! To ja zasiądę po prawicy Idy i Roberta. Zapowiada się show pełen emocji, krwi i potu! Technika ma dla mnie drugorzędne znaczenie. Ważniejsze jest to, czy uczestnicy wciągną mnie w swoją historię! A ja... No cóż, zawsze mówię to, co myślę — zdradza Anna Mucha.

dance dance dance
fot. mat. prasowe, Waldemar Kompała / TVP

Przypomnijmy, że od kilku tygodni duety trenują niemal codziennie pod okiem najlepszych choreografów w Polsce, aby w jak najdrobniejszym szczególe odwzorować niezapomniane choreografie z klipów takich gwiazd, jak m.in.: Prince, Spice Girls, Justin Bieber, Michael Jackson, Madonna, Will Smith czy *NSYNC. Kamery towarzyszą bohaterom od pierwszego treningu, dzięki czemu widzowie będą mogli śledzić krok po kroku postępy gwiazd drugiej edycji „Dance Dance Dance”. Zwycięski duet wybrany decyzją widzów, przekaże 100 000 zł na cele charytatywne. Uczestnicy, którzy nie dotrwają do wielkiego finału, także wesprą finansowo wskazaną przez siebie instytucję.

Premierowy odcinek drugiej edycji „Dance Dance Dance” już 29 lutego o godzinie 20:00 w TVP2.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK