Zamknij

Daniel Olbrychski śpiewa w rockowym klipie

Redakcja
02.06.2017 14:12
Daniel Olbrychski śpiewa w teledysku Zalewskiego
fot. screen YouTube

Krzysztof Zalewski opublikował swój nowy teledysk, w którym pojawił się Daniel Olbrychski. Głosem Zalefa śpiewa utwór "Polsko". Zobacz, jak jeden z najbardziej znanych polskich aktorów prezentuje się w tej roli.

"Polsko" to kolejny utwór z płyty Krzysztofa Zalewskiego pt. "Złoto", który doczekał się teledysku. W klipie, który właśnie pojawił się w sieci, wystąpił Daniel Olbrychski. Teledysk zrealizowany został w czarno-białej konwencji, a grający w nim aktor "śpiewa" głosem Zalefa.

Informacją o nowym teledysku Krzysztof Zalewski podzielił się na Facebooku. Poinformował, że utwór ten powstał w odpowiedzi na to, co obecnie dzieje się w naszym kraju.

"Zazwyczaj piszę o sobie. Rozliczam się ze swoją przeszłością, piszę o sercowych rozterkach albo sposobach na zmianę samopoczucia. Tym razem poniekąd również piszę o sobie (ze wsparciem Michała Wiraszki), bo przecież Polska to również ja. Piosenka jest reakcją na tumult w telewizorach i za oknami. Nikogo nie namawiam do zmiany poglądów, po prostu wyśpiewuję swoje. W klipie znakomity jak zwykle Daniel Olbrychski, którego ekspresja pomaga przebić się słowom przez natłok hałaśliwych gitar.Chylimy czoła przed Panem Danielem i polecamy ku refleksji i uciesze. Czołem!" - napisał Zalef.

A tak wygląda nowy teledysk Krzyśka z udziałem Daniela Olbrychskiego.

Co o tym myślicie? Naszym zdaniem mocny utwór z mocnym klipem.

RadioZET.pl/SA