Zamknij

Dawid Kwiatkowski ma dziewczynę? Gwiazdor pokazał zdjęcie z tajemniczą Dominiką

Sylwia Wamej
27.06.2019 13:31
Dawid Kwiatowski
fot. Tadeusz Wyprych/ Reporter/ East News

Dawid Kwiatkowski opublikował na Instagramie fotografię z wypoczynku na Mazurach. 23-letniemu artyście towarzyszy piękna dziewczyna o imieniu Dominika. Fani zastanawiają się, czy łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń.

Dawid Kwiatkowski ma dziewczynę?

Dawid Kwiatkowski chętnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia w towarzystwie fanek i przyjaciółek. Jednak najnowsze zdjęcie gwiazdora wywołało falę spekulacji. 23-letni artysta opublikował wakacyjne zdjęcie z Mazur, na którym zapozował z piękną Dominiką. Na jej profilu również pojawiło się wspólne, pełne czułości zdjęcie. Fotografii towarzyszą hasztagi: „prawdziwa przyjaźń”, „prawdziwa miłość”, „prawdziwe szczęście”. Fani w komentarzach dociekają, jaka relacja łączy tę dwójkę.

Dawid Kwiatkowski: Co go łączy z Dominiką?

Niektórzy z wielbicieli artysty podejrzewają, że Dawid i Dominika są dobrymi przyjaciółmi. Inni z kolei pytają: „czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?”. Sami zainteresowani w żaden sposób nie odnieśli się do komentarzy fanów, jednak ze zdjęć, które zamieszczają w mediach społecznościowych, można wywnioskować, że znają się już od dłuższego czasu.

Dawid Kwiatkowski jest jednym z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia, więc nic dziwnego, że każdy jego ruch czy pokazanie się z nową pięknością na Instagramie wzbudza wielkie emocje.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW