Zamknij

Demi Moore: Dziennikarze odkryli, kto był gwałcicielem gwiazdy. W Hollywood znali go wszyscy

Sylwia Wamej
07.10.2019 11:44
Demi Moore
fot. Splash News/ East News

Demi Moore niedawno ujawniła w programie „Good Morning America”, że mając kilkanaście lat, została zgwałcona. Ta wstrząsająca informacja znalazła się też w autobiografii „Inside Out”. Ostatnio zagraniczni dziennikarze ujawnili, kto był gwałcicielem nieletniej wówczas Demi.

Demi Moore: Dziennikarze ustalili, kto zgwałcił nieletnią aktorkę

Demi Moore nie miała lekkiego życia. 56-letnia aktorka rozlicza się z nim w najnowszej publikacji, autobiografii „Inside Out”. W programie „Good Morning America” opowiedziała też o gwałcie. Doszło do niego, gdy aktorka miała zaledwie 15 lat. Jej mama miała ją „sprzedać” starszemu mężczyźnie za 500 dolarów.

To był gwałt i druzgocąca zdrada. Nie sądzę, że to była czysta transakcja, ale wciąż – dała mu do mnie dostęp, naraziła mnie na niebezpieczeństwo – mówiła Demi Moore w telewizyjnym programie. Aktorka nie podała nazwiska swojego oprawcy, jednak zagraniczni dziennikarze postanowili przeprowadzić śledztwo w tej sprawie.

Kto był gwałcicielem Demi Moore?

Jak zdradzają dziennikarze „The Sun”, gwałcicielem Demi Moore prawdopodobnie był Val Doumas, który był znaną osobistością w Hollywood. Był znanym w Los Angeles przedsiębiorcą. Do jego klubu nocnego La Cage Aux Folles  chadzały największe gwiazdy, m.in. Sylvester Stallone, Elton John oraz Michelle Pfeiffer. Znajomi z branży określali go mianem „nadzianego kolesia”. Val Doumas zmarł w 1997 roku, w wieku 68 lat. „The Sun” poprosił o komentarz w tej sprawie córkę Vala, jednak ta odmówiła.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW