Zamknij

Demi Moore ujawnia, że w wieku 15 lat została zgwałcona

Sylwia Wamej
24.09.2019 14:01
Demi Moore
fot. Getty AFP/ East News

Demi Moore zdobyła się na szczere i mocne wyznanie. Znana aktorka nie miała łatwego dzieciństwa. W jednym z ostatnich wywiadów powiedziała, że mama "sprzedała ją" obcemu mężczyźnie za 500 dolarów.

Demi Moore wyznała, że została zgwałcona w wieku 15 lat

Demi Moore wiele w życiu przeszła. Gwiazda opisała wszystkie trudne doświadczenia w książce "Inside Out". W ramach promocji publikacji Demi udzieliła wywiadu Diane Sawyer w programie "Good Morning America",  w którym zdobyła się na szczere i dość ciężkie wyznanie. Mama Demi była alkoholiczką. Po rozwodzie woziła córkę po całym kraju i zabierała do małych, przydrożnych barów, aby młodociana Demi przyciągała uwagę obcych mężczyzn.

Doszło  nawet do tego, że jednemu z nich sprzedała Demi za 500 dolarów. Po powrocie do domu, mężczyzna czekał na Demi. Doszło do gwałtu. Po wszystkim mężczyzna miał ją zapytać - "jak to jest być z***niętym za 500 dolców". "To był gwałt i druzgocąca zdrada" - opowiadała Demi w programie "Good Morning America".

Demi o trudnym dzieciństwie i uzależnieniu od narkotyków w książce "Inside Out"

Zresztą relacje Demi i jej mamy nie należały do najłatwiejszych. Jej rodzicielka zataiła przed nią, kto jest biologicznym ojcem Demi. Mało tego, Demi ratowała też matkę przed samobójczymi próbami."Pamiętam, że wyciągałam swoimi dziecięcymi paluszkami pigułki z jej ust" - opowiadała.

W książce "Inside Out" Demi Moore wspomina też, jak była uzależniona od alkoholu i kokainy. Poruszyła również temat zaburzeń odżywiania, na które cierpiała oraz zdrad w związku z Freddym Moore'em.

RadioZEt.pl/SW