Zamknij

Diagnoza - muzyka z serialu. Jaka piosenka w czołówce?

Redakcja
06.09.2017 11:00
Diagnoza piosenka muzyka z serialu
fot. ons.pl

"Diagnoza" w telewizji cieszy się sporym zainteresowaniem. Niektórzy widzowie pytają w sieci o utwór z czołówki i zwiastuna serialu. Sprawdzamy piosenkę z serialu "Diagnoza" w TVN - jaki nosi tytuł i kto jest jej autorem?

Piosenka z serialu "Diagnoza" cieszy się zainteresowaniem w sieci. Widzowie zastanawiają się, kto jest twórcą tego spokojnego, melancholijnego utworu i jaki jest jego tytuł. Okazuje się, że jest to muzyk o pseudonimie artystycznym Majlo.

"Diagnoza" - piosenka z serialu: tytuł i informacje

Autor muzyki z czołówki serialu "Diagnoza" to polski młody artysta o pseudonimie Majlo. Pod nazwą tą kryje się Maciej Milewski, 24-letni kompozytor z Gdańska, producent, skrzypek, gitarzysta i jazzman, który przeszedł wielką muzyczną przemianę i zwrócił się ku nurtom indie, electro i popu. Utworem z jego dyskografii, który trafił do czołówki nowego serialu TVN, jest "The Bird's Song", jednak w produkcji będzie można usłyszeć i inne utwory tego artysty.

MajLo
fot. MajLo

"The Bird's Song" - muzyka z "Diagnozy"

"W wieku 7 lat rozpoczął naukę gry na skrzypcach w szkole muzycznej, jednak instrument ten porzucił dla gitary. Klasyka przegrała z jazzem, co zaowocowało studiami na Akademii Muzycznej w Gdańsku, w klasie gitary jazzowej. W czasie studiów powstał Maciej Milewski Quintet i wydawnictwo "The Bird's Reflection" - autorski projekt artysty (...). Od roku 2015, już jako MaJLo, artysta przeobraził się w producenta muzyki indie/electro/pop. W grudniu tego samego roku miała miejsce premiera jego debiutanckiego albumu EP - "Reverse" (...). W marcu 2017 roku została wydana jego druga, pełnogrająca płyta "Over The Woods", która odrazu wypełniła muzyczną przestrzeń takich festiwali jak m.in Open’er czy Spring Break" - czytamy na Facebooku artysty.

Zobacz też: Piosenka z reklamy McDonald's: Maestro Chicken&Curry

Więcej jego utworów można łatwo znaleźć w sieci, tymczasem przypominamy ten z czołówki serialu "Diagnoza".

RadioZET.pl/SA