Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Doda kończy 35 lat. Tak się zmieniała [GALERIA]

15.02.2019 10:33

Doda zaczynała swoją karierę jako nastolatka. Przez lata wypracowała sobie wizerunek skandalistki i prowokatorki. Od jakiegoś czasu Doda złagodniała. Wyszła za mąż, nagrała płytę dedykowaną zmarłej babci i zaangażowała się całym sercem w organizowanie koncertu przeciwko nienawiści. Dziś Dorota Rabczewska kończy 35 lat. Zobaczcie, jak się zmieniała.

Doda kończy 35 lat. Tak się zmieniała [GALERIA] fot. Piotr Fotek/ Reporter/ TRICOLORS/East News/

Doda obchodzi 35. urodziny

Doda jest jedną z najbarwniejszych polskich gwiazd. Zawsze mówi to, co myśli, a to oczywiście ma swoje konsekwencje. W ciągu ostatnich lat nie brakowało w jej życiu skandali, spraw sądowych czy publicznych kłótni z innymi gwiazdami.

Bardzo zmienił się też jej wizerunek. Na początku kariery była tlenioną blondynką o opalonej na solarium karnacji i kiczowatych stylizacjach. W ostatnim czasie styl Dody złagodniał. Gwiazda wciąż stawia na kobiece stylizacje, odsłania biust i nogi, ale robi to z dużym wyczuciem. Dorota dziś, zamiast szokowania na salonach, woli angażować się w organizację wydarzeń, które będą jednać, tak jak jej koncert „Artyści przeciw nienawiści. Dziś Dorota Rabczewska kończy 35 lat. Tak się zmieniała.

Galeria: Tak się zmieniała Doda

Radio ZET.pl/ SW

Oceń