Zamknij

Doda nie chce mieć dzieci i mówi, dlaczego. Smutne wyznanie artystki

Redakcja
30.05.2017 14:42
Doda nie chce dzieci
fot. ons.pl

Dorota Rabczewska wypowiedziała się na temat swoich dotychczasowych związków. Wokalistka wyznała, że do tej pory niezbyt układało się jej w tej sferze. Choć była w kilku poważnych związkach, żaden z nich nie okazał się trwały. Wszystko to rzutuje na podejście artystki do kwestii macierzyństwa.

Doda na brak zainteresowania ze strony mężczyzn nigdy nie mogła narzekać. 33-letnia wokalistka była już w kilku poważnych związkach - m.in. z Radosławem Majdanem, za którego nawet wyszła za mąż, ale ostatecznie doszło do rozwodu, Adamem Darskim, a także Emilem Hajdarem. Wszystkie niestety zakończyły się rozstaniem i do tej pory piosenkarka z nikim się nie związała. W jednym z ostatnich wywiadów artystka poruszyła ten temat i gorzko wypowiedziała się na temat macierzyństwa. Stwierdziła, że nie chciała mieć dziecka z kimś, kogo nie mogła być pewna. Przyznała, że nie udawało się jej w związkach, choć ogólnie dobrze dogaduje się z mężczyznami.

"Wolałabym nie rozstawać się później z kimś, kto będzie ojcem mojego dziecka, tylko stworzyć pełną, fajną rodzinę. Dlatego między innymi decyduję się tego dziecka nie mieć, ponieważ to jest dla mnie najważniejsze, żeby mieć pewność drugiej osoby. Bycie matką to odpowiedzialna rola, praca na pełen etat do końca życia, wymagająca wielu wyrzeczeń. Nawet nie mam chłopaka, a co dopiero mówić o dzieciach? Dziecko to efekt miłości" - powiedziała w rozmowie z serwisem Newseria Lifestyle.

Trzeba tu Dodzie przyznać rację.

RadioZET.pl/dziennik.pl/SA