Zamknij

Doda pozbywa się ubrań – nawet ślubnej sukni. Ceny? „Dla każdego”!

Redakcja
06.06.2018 21:05
Doda sprzedaje suknię ślubną
fot. Facebook/Doda

Doda robi porządki w swojej szafie i zorganizowała w związku z tym wyprzedaż garderoby. Można kupić nawet suknię ślubną gwiazdy. Za ile? Ceny mają być na każdą kieszeń!

Doda postanowiła pozbyć się sporej kolekcji ubrań. Na Facebooku gwiazda poinformowała, że organizuje wyprzedaż. Przyznaje, że przez to, że nie lubi dwa razy pokazywać się w tych samych kreacjach, jej dom stał się jedną wielką garderobą. Co ciekawe, na sprzedaż wystawiona zostanie nawet suknia ślubna Rabczewskiej!

– Witajcie kochani! Już jutro rusza nowa odsłona mojego sklepiku! Poza stałymi gadżetami i ubraniami dla Fanów, będzie coś dla dziewczyn lubiących modę, które od miesięcy zasypują mnie wiadomościami. Jak wiecie, trzymam się zasady, że prawie nigdy nie pokazuję się dwa razy w tym samym stroju w mojej pracy. Wszystko kupuję, nie wypożyczam, więc po paru latach ubrania zdominowały mój dom i można śmiało powiedzieć, że mieszkam w garderobie – pisze Doda. Jak twierdzi, ceny są dla każdego, a to, co można znaleźć na jej wyprzedaży, to często prawdziwe modowe perły.

Brzmi nieźle. Z pewnością będzie to gratka nie tylko dla wielbicieli Dody, ale i dla tych, którzy nie lubią banalnych kreacji – bo takich w garderobie Rabczewskiej trudno dziś szukać (choć kiedyś owszem).

Wszystkie szczegóły oraz linki do wyprzedaży znaleźć można w powyższym poście Dody na Facebooku.

Skusicie się?

RadioZET.pl/SA