Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Doda pozbywa się ubrań – nawet ślubnej sukni. Ceny? „Dla każdego”!

06.06.2018 21:05

Doda robi porządki w swojej szafie i zorganizowała w związku z tym wyprzedaż garderoby. Można kupić nawet suknię ślubną gwiazdy. Za ile? Ceny mają być na każdą kieszeń!

Doda sprzedaje suknię ślubną fot. Facebook/Doda

Doda postanowiła pozbyć się sporej kolekcji ubrań. Na Facebooku gwiazda poinformowała, że organizuje wyprzedaż. Przyznaje, że przez to, że nie lubi dwa razy pokazywać się w tych samych kreacjach, jej dom stał się jedną wielką garderobą. Co ciekawe, na sprzedaż wystawiona zostanie nawet suknia ślubna Rabczewskiej!

– Witajcie kochani! Już jutro rusza nowa odsłona mojego sklepiku! Poza stałymi gadżetami i ubraniami dla Fanów, będzie coś dla dziewczyn lubiących modę, które od miesięcy zasypują mnie wiadomościami. Jak wiecie, trzymam się zasady, że prawie nigdy nie pokazuję się dwa razy w tym samym stroju w mojej pracy. Wszystko kupuję, nie wypożyczam, więc po paru latach ubrania zdominowały mój dom i można śmiało powiedzieć, że mieszkam w garderobie – pisze Doda. Jak twierdzi, ceny są dla każdego, a to, co można znaleźć na jej wyprzedaży, to często prawdziwe modowe perły.

Brzmi nieźle. Z pewnością będzie to gratka nie tylko dla wielbicieli Dody, ale i dla tych, którzy nie lubią banalnych kreacji – bo takich w garderobie Rabczewskiej trudno dziś szukać (choć kiedyś owszem).

Wszystkie szczegóły oraz linki do wyprzedaży znaleźć można w powyższym poście Dody na Facebooku.

Skusicie się?

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi