Zamknij

Doda przekłada koncerty w UK bo się boi podróży?

Redakcja
22.08.2017 12:30
Doda
fot. ons.pl

W listopadzie Doda wystąpić miała w Wielkiej Brytanii. Niestety, koncert w Londynie został odwołany, a powodem tego ma być lęk piosenkarki przed lataniem, który ostatnimi czasy się nasilił.

W lipcu doda doświadczyła bardzo nieprzyjemnej sytuacji, związanej z podróżą do Paryża na Paris Fashion Week. Kiedy wracała z Francji samolotem, tak bardzo się denerwowała, że z tego powodu zemdlała. Od dawna wiadomo, że piosenkarka boi się latania i nie jest tajemnicą, że próbowała sobie z tym problemem radzić za pomocą terapii. Niestety, terapia ta nie przyniosła jak widać odpowiednich rezultatów, bo artystka nadal unika latania jak ognia.

Teraz okazuje się, że mogą na tym ucierpieć wszyscy fani Dody, którzy już zacierali ręce na myśl o jej planowanym koncercie w Londynie. Wydarzenie odbyć się miało 12 listopada, ale zostało anulowane. Jak informuje Fakt, powołując się na swojego informatora, znów chodzi o strach przed podróżami lotniczymi. Podobno artystka po tym jak zemdlała ze stresu podczas lotu z Paryża nie ma zamiaru prędko wchodzić na pokład samolotu. Trudno jednak ustalić, ile w tym prawdy, gdyż w rozpisce planowanych koncertów Dody nadal widnieje wrześniowy koncert w Londynie. Być może w listopadzie po prostu artystka przewiduje nieco więcej pracy? Jak wiadomo, zaplanowanych ma sporo koncertów w Polsce, a i praca przy zdjęciach do "Pitbulla" też będzie ważnym zajęciem.

RadioZET.pl/SA