Zamknij

Doda reanimowana w samolocie. Co się stało?

Redakcja
07.07.2017 09:44
Doda reanimacja w samolocie
fot. Instagram

Nie jest tajemnicą, że Dorota Rabczewska nie lubi latać samolotem. 5 lipca piosenkarka wracała z Paryża do Warszawy i ten lot z pewnością jeszcze bardziej pogłębi jej niechęć do tego środka komunikacji. Podczas podróży tak bardzo się bała, że straciła przytomność i była reanimowana.

Doda nigdy nie kryła tego, że jej niechęć do latania wynika po prostu ze strachu. Piosenkarka cierpi na paniczny lęk przed podróżami lotniczymi i ma już za sobą próbę wyleczenia go za pomocą terapii. Niestety, kuracja okazała się nieskuteczna, a Rabczewska nadal unika latania, kiedy tylko może. Jednak we współczesnym świecie trudno z tego całkowicie zrezygnować.

Zagłosuj

Boisz się podróżować samolotem?

Liczba głosów:

Niedawno piosenkarka poleciała do Paryża, gdzie odbywał się Paris Fashion Week (swoją wizytę bardzo pilnie relacjonowała w sieci, gdzie zobaczyć można jej paryskie kreacje). W drodze powrotnej wystąpiły turbulencje, które nasiliły lęki Dody. Dostała ataku paniki, który doprowadził do omdlenia. Na szczęście szybko udzielono jej pomocy i po krótkiej reanimacji odzyskała przytomność. Cała i zdrowa wylądowała na Okęciu, a swoimi traumatycznymi przeżyciami podzieliła się z fanami na Facebooku: "Jeżeli boicie się latać, nigdy nie siedźcie na miejscach przy skrzydle, silniku. Ja skończyłam reanimacją na pokładzie".

Wy też boicie się latać?

RadioZET.pl/SE/SA