Zamknij

Doda rozpłakała się w programie Polsatu. Co się stało?

Sylwia Wamej
04.12.2019 11:21
Doda
fot. Piotr Fotek/ East News

Doda, choć może wydawać się twardzielką, jest bardzo wrażliwą kobietą. Gwiazda rozpłakała się na wizji w programie Polsatu „Emsi na tropie”. Co się stało?

Doda zalała się łzami w programie „Emsi na tropie”

Doda chętnie gości w rozmaitych programach rozrywkowych. W telewizji zawsze wydaje się pewna siebie i zadziorna, jednak ostatnio pokazała zupełnie inną twarz. Gwiazda rozpłakała się w programie „Emsi na tropie”. Produkcja programu zaskakiwała ją prywatnymi materiałami dotyczącymi jej rodziny i związku.

Oczywiście wszystko było zorganizowane w tajemnicy przed Dodą. Gdy na ekranie pojawiła się zmarła przed rokiem babcia Dody, piosenkarka nie wytrzymała i zalała się łzami. Chwilę później do studia wbiegł mąż artystki – Emil Stępień i wręczył jej bukiet kwiatów.

„Emsi na tropie”. Kiedy emisja programu z Dorotą Rabczewską?

Jak powiedziała w rozmowie z „Super Expressem” Doda, bardzo ją zaskoczyła ta sytuacja. Mamy z moim mężem taką złotą zasadę, że nie udzielamy żadnych wywiadów okładkowych, nie robimy wspólnych sesji zdjęciowych, nie pozujemy razem na ściankach. Więc bardzo zaskoczyło mnie to, że nagle pojawił się z kwiatami. Totalnie rozłożyło mnie to na łopatki. W życiu się go tam nie spodziewałam! – powiedziała w rozmowie z dziennikiem Dorota Rabczewska. Program z udziałem gwiazdy wyemitowany zostanie 5 grudnia, po godzinie 22.

Zagłosuj

Lubisz Dodę?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SE/ SW