Zamknij

Doda w nowym wizerunku. W lawendowych włosach i kosmicznej stylizacji jest nie do poznania

Sylwia Wamej
15.05.2019 14:39
Doda
fot. Tricolors/ East News

Doda zaprezentowała w mediach społecznościowych nowy, zupełnie inny wizerunek. Artystka zaprezentowała się w lawendowych włosach i srebrnym dresie. Nowy wizerunek przypadł do gustu fanom artystki.

Doda w lawendowych włosach

Doda lubi zaskakiwać swoich fanów. Tym razem zaprezentowała w mediach nowy wizerunek, który jest daleki od jej poprzednich wcieleń. Kiedyś Doda aż za bardzo lubiła eksponować swoją kobiecość. Nosiła ultrakrótkie spódniczki, bluzki z ogromnym dekoltem i bardzo mocny makijaż. Dorocie Rabczewskiej teraz daleko co prawda do skromności, jednak jej najnowsze stylizacje nie są ani wyzywające, ani zbyt sexy.

Doda w kosmicznej stylizacji

Rabczewska tym razem postawiła na kosmiczną stylizację. Wygląda w niej jak postać z mangi. Doda na Instagramie pokazała się fanom w lawendowych włosach, dużych, kocich okularach oraz srebrnym, trochę kosmicznym dresie.

„Super zmiana, piękny kolor włosów. Coś wesołego na tą szaroburą pogodę” – komplementowali fani. „Fajne okulary” – pisali inni. Nie wiadomo, czy nowa odsłona Dody to jednorazowa akcja, ale trzeba przyznać, że artystka wygląda bardzo ciekawie i wyróżnia się z tłumu.

Zagłosuj

Lubisz muzykę Dody?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW