Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Doda zdradziła, ile bierze za jedną reklamę. Ta kwota zwala z nóg

29.07.2019 15:17

Doda nie stroni od występowania w reklamach. Gwiazda, aby wystąpić w spocie musi otrzymać solidną kwotę. W najnowszym wywiadzie zdradziła, za jaką sumę zgadza się wystąpić w reklamie. Stawka jest bardzo wysoka.

Doda fot. Instagram.com/ Doda

Doda: Za ile zgodzi się wystąpić w reklamie?

Doda to gwiazda, która nie stroni od występowania w reklamach. Promowała już m.in. lody, sieci marketów z RTV i AGD, biżuterię oraz kosmetyki. Mimo że reklamodawcy chcą, aby reklamowała ich produkty, artystkę nie jest łatwo do tego przekonać. Na pewno Dorota Rabczewska nie chce promować produktów na Instagramie.

"Cały czas ktoś przychodzi. Jednak nie mogę co drugi dzień robić postów za hajs w koszulkach, bo jestem piosenkarką. To wbrew moim zasadom. To jest drobnica, ja po nią nie sięgam z szacunku choćby do samej siebie" - powiedziała w rozmowie magazynem "Forbes".

Doda to piosenkarka i producentka filmowa

Doda została zapytana wprost, za ile zgodziłaby się wystąpić w telewizyjnym spocie. Jak się okazuje, gwiazda w reklamie wystąpiłaby, gdyby zaoferowano jej pół miliona złotych. "Pół miliona za spot (...) Nie mówię, że będzie łatwo, mówię, że będzie warto. Jeżeli zobaczysz mnie w jakiejś reklamie, to będziesz pewny, że dla tej marki liczy się jakość, nie ilość" - podkreśliła artystka.

Doda nie może narzekać na brak gotówki. W końcu jest nie tylko piosenkarką, ale też producentką filmową. Artystka wynajmuje też swoje luksusowe mieszkania.

Zagłosuj

Lubisz muzykę Dody?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń