Zamknij

Dominika Gwit o swoim wyglądzie: „Nie chcę być chuda. Chcę być zdrowa”

Sylwia Wamej
14.10.2019 15:31
Dominika Gwit
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Dominika Gwit to gwiazda, która chętnie opowiada o swoim wyglądzie i wadze. Ostatnio szczerze też odpowiedziała na pytania o kompleksy. Zdradziła też, co myśli o internetowym hejcie.

Dominika Gwit opowiedziała o swojej wadze

Dominika Gwit to gwiazda, która wzbudza wielkie emocje. Aktorka bardzo często pytana jest o swoją wagę i kompleksy. Jak powiedziała ostatnio w rozmowie z programem „Uwaga”, ważne jest pogodzenie się ze sobą.

Możesz się tego wyzbyć [kompleksów] wtedy, kiedy pogodzisz się ze sobą. Kiedy zrozumiesz, co jest dla ciebie ważne i kim jesteś, a nie jak wyglądasz – mówiła Dominika Gwit. To jest bardzo trudne dziś. [...] Ważne, żeby o siebie dbać. Jak czujesz, że coś z tobą nie tak, szukaj odpowiedzi, szukaj lekarzy.

Dominika Gwit zdradziła, co myśli o internetowym hejcie

Dominika Gwit podkreśla też, że nie chce być chuda, tylko zdrowa.

Przeszłam bardzo dużo w swojej głowie, właściwie gigantyczną rewolucję, dzięki czemu jestem dziś zdrowym psychicznie i szczęśliwym człowiekiem. Dowiedziałam się, co jest dla mnie najważniejsze, kim jestem, i czego w życiu tak naprawdę chcę. Nie chcę być chuda. Chcę być zdrowa. To jest dla mnie ważne – mówiła gwiazda serialu „Za marzenia”.

Dominika Gwit w programie „Uwaga” zdradziła też, co myśli o internetowym hejcie. Mamy wolność słowa. Nie kosztuje mnie to nic. Sytuacja polega na tym, że ludzie mają ogromną potrzebę poczuć się lepsi. Są ludzie, którzy piszą bardzo dużo pozytywnych rzeczy, a są ludzie, którzy piszą „ty świnio gruba, jak mogłaś się tak spaść, zaraz pewnie zjesz swojego męża”. Czasem idę ulicą i myślę: „Gdzie jesteście ludzie? Pokażcie mi się” – podsumowała Dominika Gwit-Dunaszewska.

Zagłosuj

Odchudzasz się?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW