Zamknij

Dominika Gwit zadała szyku w letniej stylizacji. Nie wszystkim zdjęcie przypadło do gustu

Sylwia Wamej
28.06.2019 13:39
Dominika Gwit
fot. Viphoto/East News

Dominika Gwit zaprezentowała się na Instagramie w letniej stylizacji. Fotografię podpisała jednym zdaniem: „Kocham cię życie”. Zdjęcie nie do końca wszystkim się spodobało. Dlaczego?

Dominika Gwit w letniej stylizacji. Fani podzieleni

Dominika Gwit chętnie zamieszcza w mediach społecznościowych swoje zdjęcia. Gwiazda na najnowszych fotografiach zadała szyku w letniej sukience w grochy, gdzie wyeksponowała dekolt. Widać, że lato służy Dominice. „Kocham cię życie” – napisała obok zdjęcia. Niektórych fanów nie do końca przekonały te radosne fotografie. Internauci podkreślali, że nie do końca wierzą w to, że Dominika dobrze się czuje w swoim ciele. Dodawali, że powinna zrzucić kilka kilogramów dla swojego zdrowia.

„Jesteś świetna, mega pozytywna, ale musisz zrzucić parę kilo dla własnego zdrowia. Nie piszę tego złośliwie, tylko taka otyłość jest niebezpieczna” – napisała jedna z fanek.

„Pani Dominika to z pewnością przesympatyczna osoba — tak sądzę, bo nie znam. O wygląd powinna zadbać — to wiem, bo widzę” – dodała inna z fanek.

„Jesteś faktycznie pełną życia osoba, ale czy nie szkoda Ci tej szczupłej figury, która miałaś w 2016r. I uważaj na insulinooporność i nadciśnienie. Warto się także zainteresować bariatrią” – dodaje inna. Oczywiście negatywne komentarze zmieszały się z pozytywnymi.

Fani bronią Dominiki Gwit

„Chciałabym tak jak Ty czuć się komfortowo w swoim ciele. Pokazujesz nam większym kobietom, że sexi można się czuć w każdym rozmiarze” – obroniła Dominikę jedna z wielbicielek. „OMG, petarda” – dodała inna. Dominika Gwit w żaden sposób nie odniosła się do negatywnych komentarzy. Gwiazda konsekwentnie publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych i przekonuje, że czuje się dobrze w swoim ciele.

Zagłosuj

Badasz się regularnie?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW