Dominika Ostałowska przeszła metamorfozę. Gwiazda „M jak miłość” sporo schudła

13.08.2019 15:18

Dominika Ostałowska przeszła sporą metamorfozę. Gwiazda „M jak miłość” opublikowała na Instagramie fotografię, na której widać, że schudła. Zmianę dostrzegli również jej fani.

Dominika Ostałowska fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Dominika Ostałowska przeszła metamorfozę

Dominika Ostałowska opublikowała zdjęcia na Instagramie, które spotkały się z aprobatą fanów. Wielbiciele aktorki zauważyli, że gwiazda „M jak miłość” nieco schudła. „Brawo Pani Dominiko, życzę dużo wytrwałości w utrzymaniu odzyskanej figury, coś wiem na ten temat”, „pani Dominiko, świetnie pani wygląda”. W życiu gwiazdy był czas, gdzie bardzo przytyła, a następnie sporo schudła.

Dominika Ostałowska: Jaką stosuje dietę?

Dominika Ostałowska została ofiarą efektu jo-jo, jednak jak zdradziła w jednym z wywiadów, znalazła sposób, żeby pozbyć się nadprogramowych kilogramów. „Odkąd dobrano mi odpowiednią dietę, której bezwzględnie przestrzegam, mam poczucie, że panuję nad swoim zdrowiem i wyglądem, a przede wszystkim nie chodzę głodna, kiedy moi koledzy z teatru zamawiają pizzę”  przyznała w rozmowie z „Życie na gorąco”. Gwiazda „M jak miłość” dodała też, że ćwiczy w domu na orbitreku oraz jeździ na rowerze. Dodała też, że czuje się lżejsza, ma więcej energii do pracy oraz zauważyła poprawę w wyglądzie skóry.

Dominika Ostałowska ma na swoim koncie mnóstwo ról filmowych, serialowych i dubbingowych. Szerszej publiczności znana jest z telewizyjnych seriali, takich jak m.in. „M jak miłość” oraz „Przyjaciółki”.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

RadioZEt.pl/ SW

 

Oceń