Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Dominika Ostałowska przeszła metamorfozę. Gwiazda „M jak miłość” sporo schudła

13.08.2019 15:18

Dominika Ostałowska przeszła sporą metamorfozę. Gwiazda „M jak miłość” opublikowała na Instagramie fotografię, na której widać, że schudła. Zmianę dostrzegli również jej fani.

Dominika Ostałowska fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Dominika Ostałowska przeszła metamorfozę

Dominika Ostałowska opublikowała zdjęcia na Instagramie, które spotkały się z aprobatą fanów. Wielbiciele aktorki zauważyli, że gwiazda „M jak miłość” nieco schudła. „Brawo Pani Dominiko, życzę dużo wytrwałości w utrzymaniu odzyskanej figury, coś wiem na ten temat”, „pani Dominiko, świetnie pani wygląda”. W życiu gwiazdy był czas, gdzie bardzo przytyła, a następnie sporo schudła.

Dominika Ostałowska: Jaką stosuje dietę?

Dominika Ostałowska została ofiarą efektu jo-jo, jednak jak zdradziła w jednym z wywiadów, znalazła sposób, żeby pozbyć się nadprogramowych kilogramów. „Odkąd dobrano mi odpowiednią dietę, której bezwzględnie przestrzegam, mam poczucie, że panuję nad swoim zdrowiem i wyglądem, a przede wszystkim nie chodzę głodna, kiedy moi koledzy z teatru zamawiają pizzę”  przyznała w rozmowie z „Życie na gorąco”. Gwiazda „M jak miłość” dodała też, że ćwiczy w domu na orbitreku oraz jeździ na rowerze. Dodała też, że czuje się lżejsza, ma więcej energii do pracy oraz zauważyła poprawę w wyglądzie skóry.

Dominika Ostałowska ma na swoim koncie mnóstwo ról filmowych, serialowych i dubbingowych. Szerszej publiczności znana jest z telewizyjnych seriali, takich jak m.in. „M jak miłość” oraz „Przyjaciółki”.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

RadioZEt.pl/ SW

 

Oceń