Zamknij

Dominika Tajner pozbyła się Michała Wiśniewskiego. Usunęła tatuaż z jego imieniem

Sylwia Wamej
06.09.2019 11:23
Dominika Tajner
fot. Viphoto/East News

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski nie są już razem od jakiegoś czasu. Jednak dopiero teraz Dominika Tajner na dobre pozbyła się tatuażu z przedramienia z imieniem byłego ukochanego.

Dominika Tajner usunęła tatuaż z imieniem męża

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski nie są już małżeństwem od kilku miesięcy. Była ukochana muzyka pokazała jakiś czas temu, jak pozbywa się tatuażu z przedramienia z imieniem męża. Jak się okazuje, była uczestniczka „Tańca z gwiazdami” na dobre pozbyła się tatuażu. Dominika Tajner opublikowała na swoim InstaStories zdjęcie, na którym widać, że tatuaż skutecznie został usunięty. Podobny malunek wykonał jakiś czas temu lider „Ich Troje”. Michał Wiśniewski wytatuował sobie imię „Dominika”. Jak nietrudno się domyślić, Michał również pozbył się pamiątki po byłej żonie.

Dominika Tajner
fot. Instagram.com/Dominika Tajner

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner byli małżeństwem siedem lat

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski byli małżeństwem przez siedem lat. Bajkowa ceremonia, na której bawiły się największe gwiazdy, miała miejsce na Mazurach. Para rozstała się w marcu tego roku. Michał Wiśniewski już układa sobie życie u boku nowej partnerki, poznanej na jednej z popularnej aplikacji randkowej. Według medialnych doniesień nowa dziewczyna muzyka-Paulina jest w ciąży.

Michał Wiśniewski do tej pory był żonaty cztery razy. Z pierwszą żoną-Magdą Femme muzyk nie doczekał się dzieci. Z Martą „Mandaryną” Wiśniewską ma dwójkę najstarszych dzieci-córkę Fabienne i syna Xaviera. Również z małżeństwa z Anną Świątczak muzyk ma dwoje dzieci: córki Etiennette Anna i Vivienne Vienna.

Zagłosuj

Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW