Zamknij

Dominika Tajner zdradziła powód rozstania z Michałem Wiśniewskim. O co poszło?

Sylwia Wamej
25.06.2019 14:44
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner
fot. Viphoto/ East News

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski kilka miesięcy temu postanowili się rozwieść. Dominika postanowiła uciąć wszystkie plotki i wyjaśnić, dlaczego ich małżeństwo rozsypało się.

Dominika Tajner zdradziła powód rozstania z Michałem Wiśniewskim

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozstają się. Początkowo w mediach krążyły informacje, jakoby Michał Wiśniewski był zazdrosny o tanecznego partnera Dominiki z "Tańca z gwiazdami" Wojciechem Jeschke. W rozmowie z "Fleszem" Dominika Tajner podkreśliła, że była posądzana o romanse. Dodała też, że w jej małżeństwie od dawna nie działo się najlepiej.

"Posądzono mnie o romanse, których nie było. Prawda jest taka, że w moim małżeństwie od dawna nie było najlepiej. Ale szczerze mówiąc, na początku myślałam, że to tylko kolejny kryzys. Byliśmy ze sobą już dziewięć lat, a w tak długich związkach przecież nie zawsze jest kolorowo" - powiedziała eksżona Wiśniewskiego w rozmowie z "Fleszem".

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski: To już koniec ich małżeństwa

Dominika Tajner powiedziała, że jej małżeństwo z Michałem Wiśniewskim to już przeszłość.

"Uważam, że jestem silną kobietą. Po prostu w moim życiu nastąpiły zawirowania, z którymi muszę sobie poradzić. (...) Jeśli chodzi o Michała, ta historia już dobiegła końca" - powiedziała Tajner.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski poznali się w 2009 roku. Tajner była wtedy menadżerką w hotelu w Wiśle. Początkowo przyjaźnili się, a następnie przyjaźń przerodziła się w miłość. Zakochani pobrali się 30 czerwca 2012 roku. Uroczystość ślubna odbyła się nad jeziorem Brzozolasek na Mazurach.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW