Zamknij

Dorota Szelągowska schudła 20 kilogramów po ciąży. Jaką dietę stosowała?

Sylwia Wamej
10.04.2019 10:32
Dorota Szelągowska schudła 20 kilogramów
fot. Instagram.com/ Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska w ciąży przytyła 30 kilogramów. Gwiazda, która niedawno urodziła córeczkę Wandę, przyznała w wywiadzie dla „Dzień dobry TVN”, że udało się jej zrzucić aż 20 kilogramów. Jak to zrobiła?

Dorota Szelągowska po ciąży schudła 20 kilogramów

Dorota Szelągowska ponad rok temu urodziła córeczkę Wandę. W ciąży prezenterka przytyła 30 kilogramów. Początkowo pierwsze dziesięć kilogramów straciła szybko, jednak kolejne kilogramy nie były już tak łatwe do zrzucenia. Z pomocą coacha żywieniowego – Agnieszki Mielczarek (prywatnie żona Pascala Brodnickiego) udało się jej wrócić do formy.

– Nie głoduję! Jeśli nawet jadę gdzieś dalej w Polskę i nie dostaję od niej gotowego jedzenia, stosuję się do dietetycznych zasad Agnieszki powiedziała Dorota Szelągowska w rozmowie z „Dzień dobry TVN”. Dorota Szelągowska przyznała, że podczas odchudzania dostała bardzo duże wsparcie od Agnieszki.

Dorota Szelągowska jest na diecie pudełkowej

– Ona mnie bardzo mocno wspierała. Mówi ci, co możesz, a czego nie możesz jeść, ale jednocześnie możesz się też z nią umówić na wino i jeść sery razem z bułą – żartowała.

Szelągowska przyznała, że korzysta z diety pudełkowej, poleconej oczywiście przez Agnieszkę Mielczarek. Przyznała też, że chciałaby jeszcze schudnąć siedem kilogramów.

– Nie jestem osobą, która jakoś o siebie specjalnie dba, ale Agnieszka jakoś mnie wzięła za mordę, jak to się mówi, i o to jestem. Jeszcze 7 kilo – dodała prezenterka.

Zagłosuj

Stosowałeś/ łaś kiedyś dietę pudełkową?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW