Dorota Szelągowska schudła 20 kilogramów po ciąży. Jaką dietę stosowała?

10.04.2019 10:32

Dorota Szelągowska w ciąży przytyła 30 kilogramów. Gwiazda, która niedawno urodziła córeczkę Wandę, przyznała w wywiadzie dla „Dzień dobry TVN”, że udało się jej zrzucić aż 20 kilogramów. Jak to zrobiła?

Dorota Szelągowska schudła 20 kilogramów fot. Instagram.com/ Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska po ciąży schudła 20 kilogramów

Dorota Szelągowska ponad rok temu urodziła córeczkę Wandę. W ciąży prezenterka przytyła 30 kilogramów. Początkowo pierwsze dziesięć kilogramów straciła szybko, jednak kolejne kilogramy nie były już tak łatwe do zrzucenia. Z pomocą coacha żywieniowego – Agnieszki Mielczarek (prywatnie żona Pascala Brodnickiego) udało się jej wrócić do formy.

– Nie głoduję! Jeśli nawet jadę gdzieś dalej w Polskę i nie dostaję od niej gotowego jedzenia, stosuję się do dietetycznych zasad Agnieszki powiedziała Dorota Szelągowska w rozmowie z „Dzień dobry TVN”. Dorota Szelągowska przyznała, że podczas odchudzania dostała bardzo duże wsparcie od Agnieszki.

Dorota Szelągowska jest na diecie pudełkowej

– Ona mnie bardzo mocno wspierała. Mówi ci, co możesz, a czego nie możesz jeść, ale jednocześnie możesz się też z nią umówić na wino i jeść sery razem z bułą – żartowała.

Szelągowska przyznała, że korzysta z diety pudełkowej, poleconej oczywiście przez Agnieszkę Mielczarek. Przyznała też, że chciałaby jeszcze schudnąć siedem kilogramów.

– Nie jestem osobą, która jakoś o siebie specjalnie dba, ale Agnieszka jakoś mnie wzięła za mordę, jak to się mówi, i o to jestem. Jeszcze 7 kilo – dodała prezenterka.

Zagłosuj

Stosowałeś/ łaś kiedyś dietę pudełkową?

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW

Oceń