Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Drastyczne zdjęcie synka Mai Bohosiewicz. Co mu się stało?

01.06.2017 12:39

Maja Bohosiewicz z okazji Dnia Dziecka podzieliła się w sieci wzruszającym wpisem o macierzyństwie oraz zdjęciem, które mrozi krew w żyłach... Co stało się jej i jej synkowi?

Drastyczne zdjecie synka Mai Bohosiewicz fot. Instagram/majabohosiewicz

Na fotkę Mai Bohosiewicz na Instagramie czytelniczki zareagowały bardzo entuzjastycznie. Komentują, że celebrytka świetnie ujęła to, o co chodzi w macierzyństwie. Jednak wielu osobom, które po raz pierwszy zobaczyły to zdjęcie, ukazały się drastyczne sceny. Oto Bohosiewicz leży na podłodze w dziwnej pozycji, a obok niej siedzi synek, wokół którego pełno czerwonych plam. Na pierwszy rzut oka niektórym mrozi krew w żyłach. Jednak po chwili orientujemy się, że dziecko tylko je, a właściwie bawi się truskawkami. Zgodnie z komentarzem Mai, to zamierzony efekt.

"Zdjęcie przedstawia małego chłopca, który je truskawki metodą BLW, a jego matka wraz z jej siostrą z nudów wpadają na pomysł zrobienia super przerażającego zdjęcia. Następna fotka będzie różowa, z cupcakami, a syn będzie miał biały CZYSTY garnitur" - opisała zdjęcie szczęśliwa mama.

Co myślicie? Też zastanawialiście się, co stało się Mai i jej synkowi?

RadioZET.pl/SA

Oceń