Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Dua Lipa ma nowego chłopaka? To brat znanych modelek

26.06.2019 16:19

Dua Lipa jakiś czas temu spotykała się z  Isaaciem Carew. Ich związek to już przeszłość. Jak donoszą zagraniczne media, 23-letnia artystka spotyka się z modelem, Anwarem Hadidem, bratem modelek Gigi i Belli Hadid.

Dua Lipa fot. Capital Pictures/ East News

Dua Lipa ma nowego chłopaka? To brat modelek Hadid

Dua Lipa jest zakochana? Jak donoszą zagraniczne media, 23-letnia artystka spotyka się z modelem i bratem supermodelek Belli i Gigi Hadid - Anwarem Hadidem. Plotki o nowym związku artystki zaczęły się pojawiać w ubiegłym tygodniu, podczas imprezy urodzinowej 20-letniego modela. Na InstaStories, na którym Hadid relacjonował swoje urodziny fani zauważyli Duę Lipę, która nie odstępowała na krok jubilata.

Jak podaje The Sun artystka w ostatnim czasie widywana była w Los Angeles w towarzystwie Anwara Hadida.

Dua Lipa leczy rany po rozstaniu z Isaaciem Carew?

"Dua i Isaac mają ze sobą dużo wspólnego i on zawsze będzie zajmował szczególne miejsce w jej sercu. Ale ona cały czas przebywa w Los Angeles od czasu, gdy się rozstali i dzięki temu spędza więcej czasu z Anwarem, z którym naprawdę dobrze się dogaduje. Dzieli ich o wiele mniejsza różnica wieku i po prostu dobrze się bawią. Dla Duy i Isaaca jest to skomplikowany okres, ale ona po prostu idzie z prądem i robi to, co wydaje się właściwe" - zdradza źródło The Sun.

Dua Lipa i Isaac Carew poznali się w 2015 roku, niestety w 2017 roku postanowili ze sobą zerwać. Ponowie ze sobą się zeszli w 2019 roku, pojawiając się wspólnie na imprezie MET Gala 2019. Kilka tygodni temu para definitywnie rozstała się ze sobą.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/ a?

RadioZEt.pl/ SW 

Oceń
Tagi