Zamknij

Dua Lipa ma nowego chłopaka? To brat znanych modelek

Sylwia Wamej
26.06.2019 16:19
Dua Lipa
fot. Capital Pictures/ East News

Dua Lipa jakiś czas temu spotykała się z  Isaaciem Carew. Ich związek to już przeszłość. Jak donoszą zagraniczne media, 23-letnia artystka spotyka się z modelem, Anwarem Hadidem, bratem modelek Gigi i Belli Hadid.

Dua Lipa ma nowego chłopaka? To brat modelek Hadid

Dua Lipa jest zakochana? Jak donoszą zagraniczne media, 23-letnia artystka spotyka się z modelem i bratem supermodelek Belli i Gigi Hadid - Anwarem Hadidem. Plotki o nowym związku artystki zaczęły się pojawiać w ubiegłym tygodniu, podczas imprezy urodzinowej 20-letniego modela. Na InstaStories, na którym Hadid relacjonował swoje urodziny fani zauważyli Duę Lipę, która nie odstępowała na krok jubilata.

Jak podaje The Sun artystka w ostatnim czasie widywana była w Los Angeles w towarzystwie Anwara Hadida.

Dua Lipa leczy rany po rozstaniu z Isaaciem Carew?

"Dua i Isaac mają ze sobą dużo wspólnego i on zawsze będzie zajmował szczególne miejsce w jej sercu. Ale ona cały czas przebywa w Los Angeles od czasu, gdy się rozstali i dzięki temu spędza więcej czasu z Anwarem, z którym naprawdę dobrze się dogaduje. Dzieli ich o wiele mniejsza różnica wieku i po prostu dobrze się bawią. Dla Duy i Isaaca jest to skomplikowany okres, ale ona po prostu idzie z prądem i robi to, co wydaje się właściwe" - zdradza źródło The Sun.

Dua Lipa i Isaac Carew poznali się w 2015 roku, niestety w 2017 roku postanowili ze sobą zerwać. Ponowie ze sobą się zeszli w 2019 roku, pojawiając się wspólnie na imprezie MET Gala 2019. Kilka tygodni temu para definitywnie rozstała się ze sobą.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/ a?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW