Zamknij

Duncan Laurence w "Dzień Dobry TVN". Zwycięzca Eurowizji szczerze o swojej orientacji

Sylwia Wamej
25.11.2019 15:03
Duncan Laurence
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Duncan Laurence, który jest zwycięzcą Eurowizji 2019 gościł w weekendowym wydaniu "Dzień Dobry TVN. Muzyk opowiedział m.in. o swojej orientacji seksualnej.

Duncan Laurence opowiedział o swojej orientacji

Duncan Laurence, zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji 2019 gościł ostatnio w "Dzień Dobry TVN". Holenderski gwiazdor, który już dziś zagra koncert w warszawskim klubie Proxima, opowiedział w rozmowie z Marcinem Prokopem i Dorotą Wellman o swojej orientacji. Zwycięzca Eurowizji nie ukrywa, że jest biseksualny.

"Jestem sobą i myślę, że zwłaszcza młodzi ludzie w innych krajach, nie w Holandii, też w Polsce. Wiele osób prowadzi tego typu debatę i pojawiają się głosy przeciwne ludziom innym niż heteroseksualni. Mam nadzieję, że wpłynę troszeczkę na ludzi. Popatrzcie taki jestem, jestem jaki jestem. Nie zmienię się, nawet jeżeli się do tobie nie podoba, daj sobie z tym spokój i po prostu albo się z tym pogodzisz albo po prostu nie zwracaj w ogóle na to uwagi" - podkreślał 25-letni artysta.

Duncan Laurence jest biseksualny. Jaką radę ma dla tych, którzy są w podobnej sytuacji?

Duncan Laurence ma również radę dla tych, którzy boją się ujawnić.

"Faktycznie, to zależy od kraju. Są takie kraje, gdzie naprawdę trudno być sobą w takiej sytuacji i mam nadzieję, że ludzie będą w stanie się bardziej otworzyć i takim ludziom mówię: „Najpierw powiedz o tym tym ludziom, którzy cię kochają, których znasz, nie możesz oczekiwać, że cały świat cię od razu zaakceptuje. Cały świat cię nigdy nie zaakceptuje, bo są różne opinie, religie, poglądy, więc to musisz zrozumieć” - mówił gwiazdor.

Zagłosuj

Lubisz muzykę Duncan Laurence'a?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/DDTVN/SW