Zamknij

Dziewczyna Antka Królikowskiego wyznała mu miłość. Zrobiła to za pomocą Instagrama

Sylwia Wamej
10.06.2019 11:35
Antek Królikowski
fot. Damian Klamka/ East News

Antek Królikowski coraz chętniej pokazuje się ze swoją dziewczyną Kasią. Ich związek rozkwita, a ostatnio na Instagramie aktora zrobiło się bardzo romantycznie. Jego dziewczyna wyznała mu miłość.

Antek Królikowski opublikował nowe zdjęcie z ukochaną na Instagramie

Antek Królikowski ma nową dziewczynę Kasię, z którą coraz częściej pokazuje się w miejscach publicznych, ale też w mediach społecznościowych. Ostatnio aktor opublikował wspólne zdjęcie, które opatrzył hasztagiem #najlepiej. Fani zwrócili uwagę, że nowa wybranka gwiazdora podobna jest do hollywoodzkiej aktorki – Rachel McAdams. Wielbiciele aktora komplementują urodę Kasi i podkreślają, że para wyjątkowo do siebie pasuje. Nowy związek aktora rozkwita, czego dowodem jest komentarz dziewczyny Antka pod zdjęciem.

Dziewczyna Antka Królikowskiego wyznała mu miłość na Instagramie

Kasia pod zdjęciem zostawiła wyznanie miłości. Antek odwdzięczył się uroczym komentarzem, złożonym z serduszek. „Mogę potwierdzić, że owszem, spotykam się z Kasią i jest bardzo fajnie. Ale to nie jest i nigdy nie będzie medialny związek! Moja partnerka nie ma nic wspólnego z show-biznesem” – mówił jakiś czas temu aktor w rozmowie z mediami. Rzeczywiście, nowa miłość Królikowskiego nie ma nic wspólnego z show-biznesem. Kasia w ubiegłym roku obroniła pracę magisterską na wydziale prawa.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/ a?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/ SW