Zamknij

Dziewczyna ukrywała przed matką piercing sutków. Ta dowiedziała się w nieprzewidziany sposób

Redakcja
31.10.2018 15:22
Piercing
fot. screen Twitter

Piercing jest dziś bardzo popularny, tak jak tatuowanie ciała. Często decydują się na niego ludzie młodzi, choć niezbyt podoba się to ich rodzicom.

Sydney Allen, 20-latka z Florydy, w tajemnicy przed rodzicami zrobiła sobie piercing sutków. Był to urodzinowy prezent od jej siostry. Obie zdecydowały, że kolczyki będą ich tajemnicą - szczególnie nie dowiedzą się o nich rodzice. Jak przyznaje Sydney, jej mama ma bardzo konserwatywne podejście do kwestii tatuaży czy piercingu, dlatego nie chciała narażać się na niepotrzebną krytykę. A ukrywanie sutków przez rodzicami wydawało się niczym trudnym. Aż do czasu, kiedy dziewczyna udała się do szpitala na rutynowe badania.

Sydney wyjaśniła, że cierpi na zespół Arnolda-Chiariego (jest to wada wrodzona tyłomózgowia oraz czaszki), stąd co pewien czas musi wykonywać prześwietlenia. Nie zdawała sobie sprawy, że jej kolczyki będą widoczne na zdjęciu. Nie przewidziała, że właśnie w taki sposób jej matka dowie się o piercingu.

"Kiedy lekarz pokazał prześwietlenie, była ze mną moja mama. Gdy zobaczyłam to, od razu wpadłam w histeryczny śmiech. Ona oniemiała."Porozmawiamy o tym później" - powiedziała. Była mocno przybita" - zdradziła Sydney.

Okazało się jednak, że jej mama wykazała się wyrozumiałością i stwierdziła, że w sumie nie ma w tym nic strasznego, do póki jej córka nie chwali się wszystkim swoim piercingiem. Jej córka jednak zdążyła się tym pochwalić na Twitterze.

Niektórzy z przerażeniem stwierdzili, że sami mogli być w podobnej sytuacji. Inni zaczęli publikować swoje zdjęcia z prześwietleń, na których widoczne są ich kolczyki.

Nie wiadomo, jak na publikację w sieci zareagowała matka Sydney. Zdjęcie z prześwietlenia błyskawicznie rozeszło się po sieci. Tylko na Twitterze polubiło je blisko 170 tysięcy osób.

RadioZET.pl/indy100/SA