Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ed Sheeran przypadkiem zareklamował w klipie polskie piwo

26.01.2017 16:09

"Castle On The Hill" to nowy teledysk Eda Sheerana, na który długo oczekiwali jego fani - także ci z Polski. Teraz okazuje się, że w klipie pojawia się pewien akcent, który szczególnie przykuł uwagę polskich fanów: rodzima marka piwa. Czy Sheeran zdawał sobie sprawę, że trunek, który pije w klipie, jest "made in Poland"?

Ed Sheeran przypadkiem zareklamował w klipie polskie piwo fot. Castle On The Hill

Ed Sheeran to młody brytyjski muzyk, który na całym świecie i w Polsce cieszy się ogromną popularnością. Bilety na jego koncerty rozchodzą się błyskawicznie. Niedawno artysta "powrócił" do showbiznesu po dłuższej nieobecności i co jakiś czas częstuje swoich fanów nowym materiałem. Teraz przyszedł czas na nowy teledysk, do utworu zatytułowanego "Castle On The Hill". Po jego opublikowaniu polscy fani muzyka nie kryli zaskoczenia. W teledysku Sheeran popija sobie znane polskie piwo. Które? Chodzi o markę Tyskie.

 

Póki co nie wiadomo czy Brytyjczycy już to zauważyli i czy - jeśli zauważą - będzie im z tego powodu żal, tak jak to było ostatnio, kiedy na opakowaniach legendarnej brytyjskiej czekolady Dairy Milk marki Cadbury zobaczyli, że produkowana jest we Wrocławiu. Pewne jest, że producent piwa nie spodziewał się takiej darmowej reklamy - i to z pewnością skutecznej. Ed Sheeran to idol młodego pokolenia, który w tej chwili króluje na listach przebojów - a w klipie pije Tyskie. "Ed ma topowe piosenki, a my piwo, więc ma to sens ;) Aczkolwiek jesteśmy przeciwni spożywaniu alkoholu przez osoby nieletnie" - komentuje Kompania Piwowarska na Twitterze.

RadioZET.pl/SA

Oceń