Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Edyta Bartosiewicz nie jest już blondynką. Gwiazda zmieniła fryzurę

24.06.2019 14:58

Edyta Bartosiewicz zdecydowała się na metamorfozę. Gwiazda zmieniła fryzurę i wróciła do włosów z początków jej kariery – grzywki i ciemnych włosów. Jak fani przyjęli tę zmianę?

Edyta Bartosiewicz fot. Tricolors/ East News

Edyta Bartosiewicz zmieniła fryzurę. Fani zachwyceni nowym wizerunkiem

Edyta Bartosiewicz to gwiazda, która ma rzesze fanów. Każde zdjęcie, które opublikuje, spotyka się z ogromnym zainteresowaniem ze strony wielbicieli. Ostatnio Edyta Bartosiewicz zmieniła fryzurę. Nowe uczesanie przypomina to, które artystka nosiła na początku kariery – prosta grzywka i ciemne włosy. Artystka odwiedziła niedawno zaprzyjaźnionego fryzjera, gdzie poddała się metamorfozie. „Grzywka. Fajna rzecz, można się za nią schować” – napisała gwiazda na Instagramie. Fani w komentarzach nie szczędzili Edycie Bartosiewicz komplementów. „Powrót do przeszłości”, „mega, tak jak kiedyś. Pamiętamy”, „pani jest zawsze piękna”, „jak dobrze cię widzieć uśmiechniętą” – pisali fani.

Edyta Bartosiewicz. Kiedy wyda nową płytę?

Fani 54-letniej Edyty Bartosiewicz wciąż czekają na jej nowe piosenki. Choć koncertuje gościnnie razem z innymi artystami, m.in. w trasie „Women's Voices”, nie wiadomo, kiedy dokładnie ukaże się nowa płyta gwiazdy. „Gdybyście pytali, to wszystko u mnie ok. Sprawy toczą się swoim tempem” – pisała Edyta Bartosiewicz wiosną tego roku. Edyta Bartosiewicz na swoim koncie ma takie hity jak m.in. „Ostatni”, „Skłamałam”, „Jenny” oraz „Tatuaż”.

Zagłosuj

Lubisz muzykę Edyty Bartosiewicz?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń