Zamknij

Edyta Bartosiewicz nie jest już blondynką. Gwiazda zmieniła fryzurę

Sylwia Wamej
24.06.2019 14:58
Edyta Bartosiewicz
fot. Tricolors/ East News

Edyta Bartosiewicz zdecydowała się na metamorfozę. Gwiazda zmieniła fryzurę i wróciła do włosów z początków jej kariery – grzywki i ciemnych włosów. Jak fani przyjęli tę zmianę?

Edyta Bartosiewicz zmieniła fryzurę. Fani zachwyceni nowym wizerunkiem

Edyta Bartosiewicz to gwiazda, która ma rzesze fanów. Każde zdjęcie, które opublikuje, spotyka się z ogromnym zainteresowaniem ze strony wielbicieli. Ostatnio Edyta Bartosiewicz zmieniła fryzurę. Nowe uczesanie przypomina to, które artystka nosiła na początku kariery – prosta grzywka i ciemne włosy. Artystka odwiedziła niedawno zaprzyjaźnionego fryzjera, gdzie poddała się metamorfozie. „Grzywka. Fajna rzecz, można się za nią schować” – napisała gwiazda na Instagramie. Fani w komentarzach nie szczędzili Edycie Bartosiewicz komplementów. „Powrót do przeszłości”, „mega, tak jak kiedyś. Pamiętamy”, „pani jest zawsze piękna”, „jak dobrze cię widzieć uśmiechniętą” – pisali fani.

Edyta Bartosiewicz. Kiedy wyda nową płytę?

Fani 54-letniej Edyty Bartosiewicz wciąż czekają na jej nowe piosenki. Choć koncertuje gościnnie razem z innymi artystami, m.in. w trasie „Women's Voices”, nie wiadomo, kiedy dokładnie ukaże się nowa płyta gwiazdy. „Gdybyście pytali, to wszystko u mnie ok. Sprawy toczą się swoim tempem” – pisała Edyta Bartosiewicz wiosną tego roku. Edyta Bartosiewicz na swoim koncie ma takie hity jak m.in. „Ostatni”, „Skłamałam”, „Jenny” oraz „Tatuaż”.

Zagłosuj

Lubisz muzykę Edyty Bartosiewicz?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW