Zamknij

Edyta Górniak dziękuje Patricii Kazadi. Diwa pochwaliła też młodszą koleżankę

Sylwia Wamej
19.09.2019 16:16
Edyta Górniak
fot. Jakub Kamiński/ East News

Edyta Górniak i Patricia Kazadi mają ze sobą bardzo dobre relacje. Edyta Górniak opublikowała na Instagramie wpis, w którym podziękowała Patricii. Pochwaliła też młodszą koleżankę.

Edyta Górniak dziękuje Patricii Kazadi

Edyta Górniak wzbudza ogromne emocje. Jedni ją kochają, drudzy za nią - delikatnie mówiąc - nie przepadają. Edyta Górniak może pochwalić się doskonałymi relacjami z Patricią Kazadi. Ostatnio opublikowała wpis i zdjęcie na Instagramie, w którym nie szczędziła ciepłych słów Patricii. 

"Patysiu, dziękuję Ci za Naszą kolejną przetańczoną noc. Chyba przy nikim tak się nie zapominam w spontaniczności, jak w Twoim towarzystwie"  - zaczęła swój wpis Edyta Górniak. Nie zabrakło również pochwał w stronę koleżanki z show-biznesu.

Edyta Górniak chwali Patricię Kazadi i wbija szpilę Cleo?

"Jesteś cudownie giga pozytywną Duszą. Do tego piękną, pracowitą i mega zdolną. Dziękuję Ci za radości i mądrości" - komplementowała Edyta. Podczas niedawnego balu TVN, gdy Patricia Kazadi zaprezentowała jeden z coverów, Edyta Górniak weszła na scenę i zaczęła tańczyć w rytm wielkiego przeboju.

Patricia Kazadi i Edyta Górniak poznały się podczas drugiej edycji programu "Jak oni śpiewają", w którym Edyta była jurorką, a Patricia uczestniczką. Obie gwiazdy szybko złapały ze sobą dobry kontakt. Niektórzy internauci zaczęli spekulować, że ostatni wpis diwy to pstryczek w stronę Cleo, z którą Edyta jest skonfliktowana.

RadioZEt.pl/SW