Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Edyta Górniak dziękuje Patricii Kazadi. Diwa pochwaliła też młodszą koleżankę

19.09.2019 16:16

Edyta Górniak i Patricia Kazadi mają ze sobą bardzo dobre relacje. Edyta Górniak opublikowała na Instagramie wpis, w którym podziękowała Patricii. Pochwaliła też młodszą koleżankę.

Edyta Górniak fot. Jakub Kamiński/ East News

Edyta Górniak dziękuje Patricii Kazadi

Edyta Górniak wzbudza ogromne emocje. Jedni ją kochają, drudzy za nią - delikatnie mówiąc - nie przepadają. Edyta Górniak może pochwalić się doskonałymi relacjami z Patricią Kazadi. Ostatnio opublikowała wpis i zdjęcie na Instagramie, w którym nie szczędziła ciepłych słów Patricii. 

"Patysiu, dziękuję Ci za Naszą kolejną przetańczoną noc. Chyba przy nikim tak się nie zapominam w spontaniczności, jak w Twoim towarzystwie"  - zaczęła swój wpis Edyta Górniak. Nie zabrakło również pochwał w stronę koleżanki z show-biznesu.

Edyta Górniak chwali Patricię Kazadi i wbija szpilę Cleo?

"Jesteś cudownie giga pozytywną Duszą. Do tego piękną, pracowitą i mega zdolną. Dziękuję Ci za radości i mądrości" - komplementowała Edyta. Podczas niedawnego balu TVN, gdy Patricia Kazadi zaprezentowała jeden z coverów, Edyta Górniak weszła na scenę i zaczęła tańczyć w rytm wielkiego przeboju.

Patricia Kazadi i Edyta Górniak poznały się podczas drugiej edycji programu "Jak oni śpiewają", w którym Edyta była jurorką, a Patricia uczestniczką. Obie gwiazdy szybko złapały ze sobą dobry kontakt. Niektórzy internauci zaczęli spekulować, że ostatni wpis diwy to pstryczek w stronę Cleo, z którą Edyta jest skonfliktowana.

RadioZEt.pl/SW

Oceń