Zamknij

Edyta Górniak postanowiła sprawić synowi drogi prezent. Chce kupić mu mieszkanie

Sylwia Wamej
07.06.2019 13:35
Edyta Górniak
fot. Tricolors/ East News

Edyta Górniak dba o przyszłość swojego syna. 46-letnia artystka postanowiła zrobić swojemu 15-letniemu synowi drogi prezent i kupić mu mieszkanie.

Edyta Górniak zabezpieczyła przyszłość syna: Kupiła mu mieszkanie

Edyta Górniak zawsze podkreślała, że syn jest dla niej najważniejszy. Nic dziwnego, że chce dla niego jak najlepiej. Jak dowiedział się "Fakt" artystka planuje zakupić Allanowi mieszkanie. Choć Allan jest jeszcze bardzo młody, diwa zamierza podarować 15-letniej latorośli lokum. Sama nigdy nie przepłaciła na mieszkaniach. Po ślubie z Dariuszem K. mieszkała w jego domu pod Warszawą, a kolejne lokale wynajmowała. Dlatego tak bardzo chce, aby 15-letni Allan miał swoje cztery kąty.

"Edyta uznała, że nadszedł czas, by podarować mu własne lokum. Jest bardzo dumna, że Allan wyrasta na odpowiedzialnego mężczyznę i chce mu zagwarantować zabezpieczenie na przyszłość" – mówi w rozmowie z "Faktem" osoba z otoczenia gwiazdy. Dziennik przypomina, że Edyta miała przygotowane, 60-metrowe mieszkanie dla Allana, jednak były mąż postanowił je sprzedać.

Edyta Górniak wspiera Allana w jego pasjach

Edyta Górniak nie ukrywa dumy z tego, że syn uczy się w szkole wojskowej. Choć początkowo nie było jej łatwo zaakceptować decyzję dziecka.  "On zawsze marzył o szkole wojskowej (...)  Od kilku lat interesował się bardzo militariami. Jak zobaczyłam, jak ważne i mocne jest to dla niego, wolałam go wspierać, niż, żeby robił coś za moimi plecami. Dla mnie jako matki nie jest łatwo widzieć dziecko z bronią z ręku. Bardzo dużo czasu zajęło mi to, żebym się z tym oswoiła."- przyznała Edyta Górniak w jednym z wywiadów.

Zagłosuj

Umiesz oszczędzać pieniądze?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW