Zamknij

Edyta Herbuś na egzotycznych wakacjach. Niesamowite zdjęcia

Redakcja
30.01.2017 08:08
Edyta Herbuś na egzotycznych wakacjach. Niesamowite zdjęcia
fot. Edyta Herbuś na wakacjach

Edyta Herbuś uwielbia podróżować i gdy tylko nadarza się okazja, zwiedza najdalsze zakątki świata. Tym razem zjawiskowa celebrytka wyruszyła w podróż po Ameryce Środkowej. 

Niskie temperatury, nieprzyjemna aura i nieciekawy widok za oknem to doskonały pretekst dla gwiazd, by spakować walizki i wyruszyć na upragniony urlop. Ramówki telewizyjne ruszają dopiero za miesiąc, celebryci mają więc teraz trochę więcej czasu dla siebie, dlatego zawsze chętne wyjeżdżają na wakacje w grudniu, styczniu i na początku lutego.

Z tej możliwości skorzystała Edyta Herbuś, która wiele razy opowiadała w wywiadach o tym, że podróże są sensem jej życia. Tym razem piękna tancerka i aktorka wybrała się razem z przyjaciółmi do Hondurasu i Gwatemali. Zdjęciami z egzotycznej podróży pochwaliła się oczywiście w sieci.

– Święte jezioro Atitlan, a za nim wulkany... nadal nie mogę uwierzyć, ze tu jestem... jeszcze kilka dni temu pokazywałam tacie zdjęcia tego niezwykłego miejsca w internecie... a teraz zanurkuję w nim i poczuję tę moc! totalna energia przeplatających się żywiołów – napisała pod jednym ze zdjęć gwiazda „Klanu”.

Nie da się ukryć, że widoki zapierają dech w piersiach. Zresztą zobaczcie sami.

 

RadioZET.pl/SI