Zamknij

Edyta Herbuś rozebrała się dla Playboya. Tak wygląda okładka [ZDJĘCIA]

Redakcja
19.05.2017 13:46
Edyta Herbuś Playboy
fot. Instagram

Edyta Herbuś wzięła udział w sesji dla magazynu Playboy. Jaka jest sesja z jej udziałem? Oto okładka i kilka zdjęć.

Edyta Herbuś jest kolejną gwiazdą, która zdecydowała się na rozbieraną sesję w Playboyu. W czerwcowym numerze magazynu znajdują się "zmysłowe i niewinne, a z drugiej strony odważne i przekorne" zdjęcia aktorki. Jak informują pomysłodawcy sesji, od lat zapraszali Edytę do współpracy. "Cieszymy się, że w końcu udało nam się ją namówić. Efekt przerósł nasze oczekiwania" - reklamują na stronie internetowej Playboya. Jesteście ciekawi? Zobaczcie okładkę!

97654

Kilka zapowiedzi sesji ukazało się już wcześniej na Instagramie Edyty.

Aktorka i tancerka na Instagramie zamieściła także fragment rozmowy, w której zdradza, dlaczego zdecydowała się na tę rozbieraną sesję.

"Playboy się zmienia, więc ja zmieniam zdanie. Postanowiłam zabawić się playboyową konwencją w moim własnym stylu - naturalnie i kobieco, w obiektywie innej kobiety. Nie zgadzam się z założeniem, że mężczyźni chcą widzieć nas jednowymiarowo, według stereotypów.Ta sesja jest portretem kobiety, która lubi i akceptuje siebie prawdziwą, bez blichtru, botoksu i plastiku. Wygląda pięknie, bo lubi swoje ciało i pozostaje w zgodzie ze sobą. Z radością dzielę się swoją wizją kobiecości" - napisała.

Jak Wam się podoba jej wizja?

RadioZET.pl/SA