Zamknij

Edyta Herbuś ścięła włosy do nowej roli. Fani: „Przybyło pani lat”

Sylwia Wamej
19.08.2019 09:59
Edyta Herbuś
fot. Grzegorz Ksel/ Reporter/ East News

Edyta Herbuś zmieniła fryzurę. 38-letnia gwiazda zdecydowała się obciąć włosy na krótko. Wszystko dla nowej roli. Zdania co do nowej fryzury Edyty są podzielone. Niektórzy uważają, że krótkie włosy dodają Edycie Herbuś lat.

Edyta Herbuś przez lata była wierna półdługim włosom. Jednak czego się nie robi dla roli. 38-letnia tancerka i aktorka zdecydowała się króciutką, ale bardzo kobiecą fryzurę. Edyta Herbuś zdjęciem nowej fryzury pochwaliła się na Instagramie.

Zawsze pociągała mnie francuska nonszalancja i niewymuszony seksapil stylowych Francuzek. Wygląda na to, że będę miała okazję zasmakować go osobiście. Co powiecie na taką odsłonę kobiecości ?Nowa rola, oto Luiza – napisała Edyta Herbuś na swoim profilu. Fani co do nowego wizerunku Edyty Herbuś są podzieleni. Niektórzy z wielbicieli gwiazdy uważają, że nowa fryzura dodaje Edycie lat. „Przybyło pani lat, ale jest w tym coś zmysłowego i pięknego”, „oj nie, zdecydowanie więcej lat”, „trudno rozpoznać, ale jak zawsze piękna” pisali internauci.

Wielbiciele porównują też Edytę do innych, zagranicznych gwiazd. Uważają, że w nowej fryzurze podobna jest do Mii Farrow i Lindy Evangelisty.

Edyta Herbuś: Nowa rola aktorki i tancerki

Edyta Herbuś na razie nie podzieliła się szczegółowymi informacjami odnośnie do nowej roli. Fani mocno trzymają jednak za nią kciuki.

Jestem pod wrażeniem, że tak uparcie spełniasz swoje aktorskie marzenia! Podziwiam.Brawo! A co do charakteryzacji jest coś w tym niezwykłego...francuskiego...ze smakiem. Jestem jak najbardziej na tak. Podziwiam! I cieszę się, że odnalazłaś swoje... Też tak chcę – napisał jeden z fanów Edyty Herbuś.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW