Zamknij

Edyta Herbuś w kusym wdzianku gratuluje sukcesu Oldze Tokarczuk

Sylwia Wamej
12.12.2019 11:28
Edyta Herbuś
fot. Viphoto/East News

Edyta Herbuś postanowiła odnieść się do sukcesu Olgi Tokarczuk. Pogratulowała Nobla pisarce, a komentarz odnoszący się do wygranej okrasiła zmysłowym zdjęciem.

Edyta Herbuś pokazała zmysłowe zdjęcie. Pogratulowała też sukcesu Oldze Tokarczuk

Edyta Herbuś jak wiele innych polskich gwiazd postanowiła odnieść się do sukcesu Olgi Tokarczuk, która odebrała niedawno literackiego Nobla. 38-letnia tancerka opublikowała zmysłowe zdjęcie w jednoczęściowym kostiumie kąpielowym. Fotografię w ponętnej pozie Herbuś okrasiła komentarzem i cytatem Olgi Tokarczuk z przemowy w Szwecji.

"Czułość jest tą najskromniejszą odmianą miłości, jest spontaniczna i bezinteresowna, nie prowadzi do zbrodni ani zazdrości". Z sentencją oraz uczuciem dumy i wzruszenia w związku z tą przepiękną nagrodą dla naszej Noblistki, zaczynam dzisiejszy dzień" - napisała Edyta Herbuś. 

Fani Edyty zdecydowanie bardziej skupili się nie na sukcesie polskiej pisarki, ale ponętnym i zmysłowym zdjęciu tancerki.  "Przepiękne zdjęcie", "jesteś zjawiskową i przepiękną kobietą". Komentarzy w takim stylu jest więcej i w znacznej większości pochodzą od płci męskiej.

Olga Tokarczuk odebrała literackiego Nobla

Przypomnijmy, że 10 grudnia Olga Tokarczuk odebrała Nobla z rąk szwedzkiego króla Karola XVI Gustawa."Połączenie intensywnej fizyczności i ulotnej iluzoryczności, intymnej obserwacji i obsesji mitologicznej, a także nowe spojrzenie na rzeczywistość sprawiają, że Tokarczuk jest jedną z najoryginalniejszych prozaiczek naszych czasów. To mistrzyni portretów rysowanych w mgnieniu oka, uchwycających postaci umykające z codziennego życia" - mówił Per Waestberg, członek Akademii Szwedzkiej i Komitetu Noblowskiego.

Zagłosuj

Czytasz książki Olgi Tokarczuk?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW